reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Czyli teraz bierzesz 10 mg encortonu? Do kiedy masz brać encorton i jaki masz plan schodzenia z niego?
Którejś z dziewczyn lekarz powiedział, że progesteron można lykac jak cukierki ;)
Nie mam jeszze planu schodzenia.Mam wizytę u Pasnika pod koniec stycznia i go zapytam. Tak, biorę 10mg
 
reklama
Dziewczynki po prawie dwóch latach czekania w końcu mam ustalony termin drugiego transferu. Tak się cieszę bo wczoraj na wizytę szłam jak na ścięcie tak sie nakrecilam że endo nie urośnie.
Transfer w piątek.
@Akatombo @NataliaNNN betujemy razem[emoji4]
@nadziejamooja;)@jolancik @Laurka2019 @Baylee i inne dziewczęta mam nadzieje że i styczniowe transfery i te z lutego będą tak szczesliwe jak wrześniowe i dadzą 100% skuteczności.
Za Nas wszystkie ogromne[emoji110] [emoji110] [emoji110]
 
Ostatnia edycja:
To docent da ci to rozpiskę. Ty jedziesz do niego bo masz kontynuację leczenia czy to będzie pierwsza wizyta?
Druga. Byłam 7 stycznia pierwszy raz. Kazał mi zrobić 5 badań a mojemu partnerowi jedno. Jak miałam wynik komórek nk i przeciwcial przeciwjadrowych to napisałam maila i potwierdzil że 10mg encortonu to dobra dawka i powinnam jeszze intralipid mieć podany. Miałam dwa razy i chce jeszze za 3tyg jeżeli beta będzie pozytywna ale potwierdzę juz u niego ile razy powinnam
 
Druga. Byłam 7 stycznia pierwszy raz. Kazał mi zrobić 5 badań a mojemu partnerowi jedno. Jak miałam wynik komórek nk i przeciwcial przeciwjadrowych to napisałam maila i potwierdzil że 10mg encortonu to dobra dawka i powinnam jeszze intralipid mieć podany. Miałam dwa razy i chce jeszze za 3tyg jeżeli beta będzie pozytywna ale potwierdzę juz u niego ile razy powinnam

To trzymam kciuki za pozytywną betę ✊✊✊
Docent na pewno podpowie co i jak z intralipidem i encortonem :)
 
Dziewczyny , wczoraj w nocy bolał mnie brzuch . Poszłam do łazienki zobaczyłam , że plamie. Byłam sama w domu. Ubralam się, wsiadłam w samochód i pojechałam do szpitala. Cała drogę płakałam. Zrobili mi Usg, serduszko na szczescie bije. Ciąża rozwija się prawidłowo . Lekarz powiedział, że mam krwiaka, który się goi stąd to krwawienie. Ostatnio 5 stycZnia miałam usg i lekarz powiedział, że krwiak się wchlonal a teraz znowu się pojawil. Boję się. Muszę zostać w szpitalu do jutra. Zalamalam się totalnie.
Na pewno jest Ci ciężko. To samo przechodziłam 9 stycznia i wiem że widok krwi przyprawia prawie o zawał. Leż dużo, nie rób gwałtownych ruchów mi pomogło i krwawienie się uspokoiło. A jak zaczęłam więcej chodzić itd to plamienie znowu wróciło. Trzymaj się
 
Udało się chociaż?
Niestety nie. Ostatni transfer skończył się dla mnie bardzo tragicznie bo miałam ciążę pozamaciczną, operację i usunięcie lewego jajowodu. Jestem totalnie załamana i nie jestem w stanie zaufać lekarzowi. Nie wiem nawet czy jeszcze zgodzę się na kolejna próbę.
 
Dziewczynki po prawie dwóch latach czekania w końcu mam ustalony termin drugiego transferu. Tak się cieszę bo wczoraj na wizytę szłam jak na ścięcie tak sie nakrecilam że endo nie urośnie.
Transfer w piątek.
@Akatombo @NataliaNNN betujemy razem[emoji4]
@nadziejamooja;)@jolancik @Laurka2019 @Baylee i inne dziewczęta mam nadzieje że i styczniowe transfery i te z lutego będą tak szczesliwe jak wrześniowe i dadzą 100% skuteczności.
Za Nas wszystkie ogromne[emoji110] [emoji110] [emoji110]
Super dziewczyny. Dzieje się!
Powodzenia [emoji8]
 
reklama
Szukacie dofinansowania do procedury in vitro? Mamy dla was dobrą, noworoczną wiadomość.
Mamy dodatkowe 5 miejsc w programie Czekając na Cud!
Nie zwlekajcie! Dzwońcie do: Kriobank Centrum Leczenia Niepłodności Ginekologia i Położnictwo nr tel: 85 742 10 56. Lekarzem prowadzącym jest Dr Agnieszka Kuczyńska - uwielbiana i ceniona przez Pacjentów.
48180379_339021163495951_6126887408861446144_n.jpg
 
Do góry