reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Czyli teraz bierzesz 10 mg encortonu? Do kiedy masz brać encorton i jaki masz plan schodzenia z niego?
Którejś z dziewczyn lekarz powiedział, że progesteron można lykac jak cukierki ;)
Nie mam jeszze planu schodzenia.Mam wizytę u Pasnika pod koniec stycznia i go zapytam. Tak, biorę 10mg
 
reklama
Dziewczynki po prawie dwóch latach czekania w końcu mam ustalony termin drugiego transferu. Tak się cieszę bo wczoraj na wizytę szłam jak na ścięcie tak sie nakrecilam że endo nie urośnie.
Transfer w piątek.
@Akatombo @NataliaNNN betujemy razem[emoji4]
@nadziejamooja;)@jolancik @Laurka2019 @Baylee i inne dziewczęta mam nadzieje że i styczniowe transfery i te z lutego będą tak szczesliwe jak wrześniowe i dadzą 100% skuteczności.
Za Nas wszystkie ogromne[emoji110] [emoji110] [emoji110]
 
Ostatnia edycja:
To docent da ci to rozpiskę. Ty jedziesz do niego bo masz kontynuację leczenia czy to będzie pierwsza wizyta?
Druga. Byłam 7 stycznia pierwszy raz. Kazał mi zrobić 5 badań a mojemu partnerowi jedno. Jak miałam wynik komórek nk i przeciwcial przeciwjadrowych to napisałam maila i potwierdzil że 10mg encortonu to dobra dawka i powinnam jeszze intralipid mieć podany. Miałam dwa razy i chce jeszze za 3tyg jeżeli beta będzie pozytywna ale potwierdzę juz u niego ile razy powinnam
 
Druga. Byłam 7 stycznia pierwszy raz. Kazał mi zrobić 5 badań a mojemu partnerowi jedno. Jak miałam wynik komórek nk i przeciwcial przeciwjadrowych to napisałam maila i potwierdzil że 10mg encortonu to dobra dawka i powinnam jeszze intralipid mieć podany. Miałam dwa razy i chce jeszze za 3tyg jeżeli beta będzie pozytywna ale potwierdzę juz u niego ile razy powinnam

To trzymam kciuki za pozytywną betę ✊✊✊
Docent na pewno podpowie co i jak z intralipidem i encortonem :)
 
Dziewczyny , wczoraj w nocy bolał mnie brzuch . Poszłam do łazienki zobaczyłam , że plamie. Byłam sama w domu. Ubralam się, wsiadłam w samochód i pojechałam do szpitala. Cała drogę płakałam. Zrobili mi Usg, serduszko na szczescie bije. Ciąża rozwija się prawidłowo . Lekarz powiedział, że mam krwiaka, który się goi stąd to krwawienie. Ostatnio 5 stycZnia miałam usg i lekarz powiedział, że krwiak się wchlonal a teraz znowu się pojawil. Boję się. Muszę zostać w szpitalu do jutra. Zalamalam się totalnie.
Na pewno jest Ci ciężko. To samo przechodziłam 9 stycznia i wiem że widok krwi przyprawia prawie o zawał. Leż dużo, nie rób gwałtownych ruchów mi pomogło i krwawienie się uspokoiło. A jak zaczęłam więcej chodzić itd to plamienie znowu wróciło. Trzymaj się
 
Udało się chociaż?
Niestety nie. Ostatni transfer skończył się dla mnie bardzo tragicznie bo miałam ciążę pozamaciczną, operację i usunięcie lewego jajowodu. Jestem totalnie załamana i nie jestem w stanie zaufać lekarzowi. Nie wiem nawet czy jeszcze zgodzę się na kolejna próbę.
 
Dziewczynki po prawie dwóch latach czekania w końcu mam ustalony termin drugiego transferu. Tak się cieszę bo wczoraj na wizytę szłam jak na ścięcie tak sie nakrecilam że endo nie urośnie.
Transfer w piątek.
@Akatombo @NataliaNNN betujemy razem[emoji4]
@nadziejamooja;)@jolancik @Laurka2019 @Baylee i inne dziewczęta mam nadzieje że i styczniowe transfery i te z lutego będą tak szczesliwe jak wrześniowe i dadzą 100% skuteczności.
Za Nas wszystkie ogromne[emoji110] [emoji110] [emoji110]
Super dziewczyny. Dzieje się!
Powodzenia [emoji8]
 
reklama
Szukacie dofinansowania do procedury in vitro? Mamy dla was dobrą, noworoczną wiadomość.
Mamy dodatkowe 5 miejsc w programie Czekając na Cud!
Nie zwlekajcie! Dzwońcie do: Kriobank Centrum Leczenia Niepłodności Ginekologia i Położnictwo nr tel: 85 742 10 56. Lekarzem prowadzącym jest Dr Agnieszka Kuczyńska - uwielbiana i ceniona przez Pacjentów.
48180379_339021163495951_6126887408861446144_n.jpg
 
Do góry