reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ja już z tego szpitala nie wyjdę. Teraz pozostaje tylko modlić się o każdy dzień. Właśnie wszystko do mnie dociera. Jestem na dnie rozpaczy. Dostałam sterydy do tego jakiś lek na powstrzymanie porodu w ciągłym wlewie na 48 godzin. Wody cały czas powoli odchodzą.
Kochana, wiem, że żadne słowa Ciebie teraz nie pocieszą. Sytuacja test ciężka, ale skoro lekarze cały czas walczą, to jest szansa, że się uspokoi. Jesteś pod opieką i to jest teraz najważniejsze. Wiem, że dziewczyny całymi tygodniami/miesiącami leżą z takim problemem i się udaje. Trzymam kciuki najmocniej jak tylko się da, żeby wszystko się dobrze skończyło. Pamiętaj, że jeśli tylko będziesz potrzebować wsparcia, to zawsze tu jesteśmy.
 
reklama
Ja już z tego szpitala nie wyjdę. Teraz pozostaje tylko modlić się o każdy dzień. Właśnie wszystko do mnie dociera. Jestem na dnie rozpaczy. Dostałam sterydy do tego jakiś lek na powstrzymanie porodu w ciągłym wlewie na 48 godzin. Wody cały czas powoli odchodzą.
Motylku, jestem myślami z Tobą i zaklinam rzeczywistość, żeby Mała jak najdłużej została w brzuchu. Bądźcie dzielne obie - tyle już przeszlyscie, jesteście silne i dacie rade!
 
Trzymamy kciuki za same dobre wiadomości!
Życzymy cierpliwości wszystkim oczekujących na wyniki i wizyty.
[emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]nie puszczamy za wgryzanie się kropkw w nowe 9 miesięczne domki mamuś :* [emoji173]
STYCZEŃ to miesiąc miłości i pełen magii, życzymy każdej z Was małej- wielkiej miłości pod sercem .
Czekamy na pozostałe dziewczyny i spełnienie największego marzenia każdej z nas bycia mamą :):*
Shake it up baby, twist and shout :)
Będzie sie działo

Link do kalendarza:
Link do: Kalendarz

2019-01-07 jolancik transfer !! ✊✊
2019-01-08 motylek24 wizyta u genetyka
2019-01-13 Gotart termin porodu
2019-01-16 annemarie badanie prenatalne
2019-01-17 Gosia892 termin porodu
2019-01-21 Koniczyna82 termin porodu
2019-01-25 Ela86 wizyta u gin prowadzącego ciążę
2019-02-06 redferrari termin porodu
2019-02-22 Justin87 termin porodu
2019-02-28 adansonia termin porodu
2019-03-04/08 chlopkers termin porodu
2019-03-04/09 sunrisea termin porodu
2019-04-08 ilmenau termin porodu
2019-04-16 lafantynka termin porodu
2019-05-28 Megi1985# termin porodu
2019-05-28 Ela86 termin porodu
2019-05-31 annemarie termin porodu
2019-06-11 Never give up termin porodu

Masz problem z dopisaniem się do kalendarza? Pod Link do: Kalendarz - jak obsługiwać i gdzie go szukać znajdziesz instrukcję :)
 
@motylek24 3mamy kciuki za was dziewczyny i sie modlimy, zeby wszystko bylo dobrze. Jestem przekonana ze lekarze zrobia wszystko zebyscie byly bezpieczne. Pewnie czeka was leżenie ale jestes silna kobieta przetrwasz to. Czesto daja jakies wlewy na uzupelnienie wod plodowych i specialne leki. Dobrze ze szybko trafilas do szpitala.
 
reklama
Dziewczyny, chcialam sie podzielic z Wami ze moja historia z ivf sie raczej konczy, nadal nic nie widac oprocz cialka zoltego na usg. Rosnie ale nie ma zarodka, to bylo moje ostatnie podejscie.

W piatek kolejne sprawdzenie ale to juz raczej bedzie decyzja o zakonczeniu pseudociazy.

Musze zaakceptowac fakt ze mam jedno dziecko i juz tak zostanie, 9 zarodkow, 3 lata walki z ivf i nadal nic.
 
Do góry