reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Witajcie !

Jestem nowa tutaj u Was. Mam 36 lat i po 13 latach chcielibyśmy z mężem podejść do in vitro. Powód? Niedrożność jajowodów.
Jakie kliniki polecacie? - ze względu na podejście lekarza, cenę i skuteczność?
Pozdrawiam i gratuluje wszystkim którym się udało ;)
 
reklama
Dziewczyny beta 25. 12 w 5 dpt o godz 19 -3.2, dziś w 7 dpt o 8- 5.8. Progesteron 13. Co myśleć?
Trochę słabo :( ale coś się zadziało więc dopóki nie będzie jasności to nie wolno odstawiać leków. Nadzieja umiera ostatnia :*
Witajcie !

Jestem nowa tutaj u Was. Mam 36 lat i po 13 latach chcielibyśmy z mężem podejść do in vitro. Powód? Niedrożność jajowodów.
Jakie kliniki polecacie? - ze względu na podejście lekarza, cenę i skuteczność?
Pozdrawiam i gratuluje wszystkim którym się udało ;)
Witamy!
Nowalijka a skąd jesteś i jakie rejony cię interesują jeśli chodzi o klinikę/dojazdy?
 
Hej Laski, ja jestem w szpitalu na badaniach, o których kiedyś pisałam. Jeśli znajdzie się jakaś dobra dusza, która przejmie kalendarz na stałe lub na mój czas pobytu w szpitalu, to będę wdzięczna.
 
Witajcie !

Jestem nowa tutaj u Was. Mam 36 lat i po 13 latach chcielibyśmy z mężem podejść do in vitro. Powód? Niedrożność jajowodów.
Jakie kliniki polecacie? - ze względu na podejście lekarza, cenę i skuteczność?
Pozdrawiam i gratuluje wszystkim którym się udało ;)

Witaj!
My z mężem tez będziemy podchodzić do pierwszego in vitro
Narazie badanie i w lutym stymulacja
Leczę się w Szczecinie u dr Ciepieli
 
Dziewczyny jak wygląda poronienie? Czy coś je zapowiada? Zawsze jest plamienie/krwawienie? Czy nie ma jednak reguły i może się okazać dopiero na USG bez wcześniejszych objawów?
 
reklama
Do góry