reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

jeśli zarodek 5 dniowy to na pewno nie będzie za wcześnie jeśli 3 dniowy to może być o ten jeden dzień za wcześnie wynik może być na tyle niski, że nic nie wyjaśni i i tak trzeba powtarzać... pytaie czy jesteś gotowa na takie emocje są takie co betują 7 dnia po pięciodniowym (ja tak zrobiłam) i 9 po trzydniowym - tyle, że to emocjonalnie więcej kosztuje bo pewności nie daje... wybór należy do Ciebie

Miałam trzydniowy zarodek więc w takim razie lepiej poczekać do 11 grudnia z tym badaniem ?
 
reklama
@mariakowalska89 śmiało możesz zrobić ja miałam podane 3dniowe zarodki i bete zrobiłam już 7dpt życzę wysokiej do nieba trzymam ✊✊✊❤❤❤


Pytam dziewczyny dlatego, bo zwolnienie mam do 11 grudnia. Jeśli beta wyjdzie wysoko nie chce wracać do pracy bo pracuje fizycznie i teraz czekają mnie nadgodziny i nocki A nie powiem , że jestem we wczesnej ciąży i nie mogę się forsowac. Jeśli beta będzie ładna chce ciągnąć L4 dalej.
 
Dziewczynki u mnie niestety beta 0, więc trzeci transfer nie udany. Już przebolałam bo czułam od 6dpt, że nic z tego. Teraz robimy sobie ze 3 miesiące przerwy od tego wszystkiego żeby trochę otworzyć głowę tez na inne rzeczy i uzbierać kasę.
 
Szybko zleci do lutego ;) czas leci teraz tak szybko że nie obejrzysz się a już luty bedzie. Robienie wyników ,branie leków ,jezdzenie na kontrolę ile się naprodukowalo, ocena endometrium,praca ,wiec czas zleci . Dodam ze lekarz stymulowal mnie do pierwszego transfsu i podejścia na cyklu sztucznym.
Mi wlasnie lakarz wspomniql ze calkowicie bede stymulowana bo zalezy im na jak najwikszej liczbie komork i jak najwikszej jakosci komorek ze chca by bylo przynajmniej z 10 jajeczek. A czas tak jak mowsz zleci szybko, zaraz beda święta i po swietach w polowie stycznia mam sie zglosic do kontroli polipow a pozniej juz bedzie luty... aaa oby tylko jakos to poszlo i nic po drodze by gorszego nie wyskoczylo.
 
Pytam dziewczyny dlatego, bo zwolnienie mam do 11 grudnia. Jeśli beta wyjdzie wysoko nie chce wracać do pracy bo pracuje fizycznie i teraz czekają mnie nadgodziny i nocki A nie powiem , że jestem we wczesnej ciąży i nie mogę się forsowac. Jeśli beta będzie ładna chce ciągnąć L4 dalej.
Jak do 11 to włącznie z 11,zapisz się od razu do lekarza i w razie gdy beta będzie pozytywna to weźmiesz dalej zwolnienie;)
 
Dziewczynki u mnie niestety beta 0, więc trzeci transfer nie udany. Już przebolałam bo czułam od 6dpt, że nic z tego. Teraz robimy sobie ze 3 miesiące przerwy od tego wszystkiego żeby trochę otworzyć głowę tez na inne rzeczy i uzbierać kasę.
przykro mi bardzo ja w piatek miaam bete 4,11 teraz w czwartek jade robic badanie z kiry
 
reklama
@Kalno robila kochana moze soe odezwie :) A jak u Ciebie zabko?
Narazie przerwa muszę przebadać immunologie i zrobic ERA TEST niestety musze nazbierac znowu kasy wiec napewno jeszcze do marca nie ruszymy chyba że stanie się cud. Jestem zła na siebie ze próbowaliśmy pomimo zerowej bety i straciliśmy w ten sposób 8 pieknych blastek
 
Do góry