reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ja pierdziele.....!!!!!! Ale dałaś czadu. Jak ty tak wytrzymałas nic nie MÓWIĄC. SERDECZNE GRATULACJE :) Pierwszy raz w tym podejściu bralas gluckophage? Jak długo go bralas?

Ja jestem cukrzykiem - biore glucophage od kilku lat Ozisku. To jest lek na lekka cukrzyce przede wszystkim, która można cofnąć.
Na drugim miejscu działa cuda w ginekologii. Mi tych cudów nie Zdziałał stad invitro.
 
reklama
Boję się tych takich moich uczuć w brzuchu jak bym miała okres dostać :( a po ilu dniach od transferu jest serduszko?
Wiem że łatwo się mówi ale to uczucie jest normalne w pierwszej ciąży mi towarzyszyło i pewnie jak Bozia da w drugiej też będzie.Nie będę Ci pisac nie przejmuj się tym bo tak się nie da człowiek cały czas się czuje jakby miała cie krew nagle zalać więc jak się uspokoić.
 
Boję się tych takich moich uczuć w brzuchu jak bym miała okres dostać :( a po ilu dniach od transferu jest serduszko?

Oj nie wiem kochana jak to jest dokładnie - ja po 4 tygodniach będę szła na usg wiec chyba już wtedy będzie widać.

Pamiętaj ze jesteśmy obstawione hormonami i to są tacy „fałszywi doradczy”, bo to one wywołują różne objawy niezależnie czy w ciąże zachodzimy czy nie. Mnie na przykład przy każdej procedurze mega cycki bola.
 
Oj nie wiem kochana jak to jest dokładnie - ja po 4 tygodniach będę szła na usg wiec chyba już wtedy będzie widać.

Pamiętaj ze jesteśmy obstawione hormonami i to są tacy „fałszywi doradczy”, bo to one wywołują różne objawy niezależnie czy w ciąże zachodzimy czy nie. Mnie na przykład przy każdej procedurze mega cycki bola.

U mnie najśmieszniejsze jest to czy miałam okres czy teraz jak go nie ma to i tak cycki mnie bolą :D
 
Ja jestem cukrzykiem - biore glucophage od kilku lat Ozisku. To jest lek na lekka cukrzyce przede wszystkim, która można cofnąć.
Na drugim miejscu działa cuda w ginekologii. Mi tych cudów nie Zdziałał stad invitro.
Kochana nawet nie wiesz jak się cieszę aż mój mąż się zapytał co mam takiego banana :) takie wiadomości są mega motywujace :) naprawdę myślisz że porostu trzeba trafić na tego jedynaka? Ja 2 grudnia mam transfer za sobą dwie biochemiczne, i tak właśnie jakoś inaczej podchodzę już do tego transferu. Do tego męża nie będzie ze mną przy transferze i jadę z rodzicami bo relanium itd OMG :) Lekarz się że mnie śmieje a moja mama się uparlam że będzie że mną przy transferze lekarz się zgodził jak to powiedział nie praktykowania tego jeszcze hehehehe ale przecież mamy też są przy porodach to czemu nie :) ja za 5 min wchodzę na strzelnicy, czuję że będę miała dzisiaj dobry wyrzut
 
Wiem że łatwo się mówi ale to uczucie jest normalne w pierwszej ciąży mi towarzyszyło i pewnie jak Bozia da w drugiej też będzie.Nie będę Ci pisac nie przejmuj się tym bo tak się nie da człowiek cały czas się czuje jakby miała cie krew nagle zalać więc jak się uspokoić.

No dokładnie tak. Każde pójście do toalety to kontrola czy czasem nic nie ma na papierze :( ale tak sobie myślę że jak się bierze tyle leków to okres chyba sam nie przychodzi prawda?
 
reklama
Do góry