reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny mam problem. Od dziś po punkcji mam brać luteine dopochwowo. Zaaplikowalam ja koło 16.30 i niedawno będąc siku wyleciała ze mnie cała tabletka. Starałam się ja włożyć aplikatorem jak najgłębiej więc nie wiem co robię źle. Zdarzyło się Wam coś takiego?
 
Aga, u mnie najlepsze bylo to, że w dniu krwotoku (beta rosła normalnie, kilka dni wcześniej był 1 pęcherzyk w macicy) nic nie było widać na usg, jak się okazało że na drugi dzien beta spadła to kazali odstawić leki, byłam pewna że poronienie było samoistne całkowite, a tam za 2 tygodnie jak trafiłam do mojej dr sie okazało, że w macicy są 2 pęcherzyki, z czego jeden ładny, żywy, w którym potem pokazał się "na chwilę" nawet maleńki zarodek (pomimo, że w szpitalu kontrolowali sytuację i każdy widział tylko resztki po poronieniu). Niektóre dziewczyny pewnie pamiętają tą telenowelę :p Mnie już nic nie zdziwi. Tzn zaskoczy pewnie jeszcze nie jedno, ale już zdziwiona nie będę ;P

O rany, ale miałaś przeżycie.
 
Dziewczyny mam problem. Od dziś po punkcji mam brać luteine dopochwowo. Zaaplikowalam ja koło 16.30 i niedawno będąc siku wyleciała ze mnie cała tabletka. Starałam się ja włożyć aplikatorem jak najgłębiej więc nie wiem co robię źle. Zdarzyło się Wam coś takiego?

Nie znam tego rodzaju progestetonu ale mój jest w białej otoczce, która później wypływa. Lekarka mnie uspokoila, że to normalne. Progesteron w niej zawarty wjchłania się wcześniej i to jest najważniejsze.
 
reklama
Do góry