reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Za niski ten estradiol był faktycznie, ale skoro komórki były dojrzałe i miałaś tyle blastek to nie wiem co mogło pójść nie tak. Zmieniłabym teraz leki/dawki/protokół? Z ten estradil to był wynik z dnia punkcji?

Będzie dobrze, martwić my się będziemy za Ciebie a Ty weź głęboki oddech raz dwa i odpoczywaj :*




Mi dawali artrothec do domu... Fakt, że nie zadziałał na mnie w ogóle, ale nie musiałam zostawać w szpitalu.

@annemarie @Megi1985@ piękne bobasy!

@agapl13 to maleństwo to sam pęcherzyk czy zarodek? Bo jak pęcherzyk taki mały to raczej oznacza puste jajo a jak z zarodkiem to nie ma co odstawiać leków.

No to nie wiem. Mi lekarz powiedział, ze tylko w szpitalu może odbywać się poronienie wywołane.
I ja dostałam skierowanie do szpitala i w szpitalu przeszłam.
 
reklama
http://
Mój bejbik [emoji173]
Lekarz się nameczył żeby zbadać wszystkie narządy, maluch siedział na pupie i nawet nie chciał się obrócić dopiero usg dopochwowe sprawiło że zaczął współpracować.Wszystko jest w porządku :tak: ja to chyba zaczynam mieć bzika... chciałabym non stop patrzeć na maleństwo:D usg pomaga mi tylko na chwilę bo zaraz myślę czy wszystko jest ok,teraz rozumiem @Mieciu85 :D

Megi -bardzo piekny maluch!! Super mamuska!!!!
 
Dlatego uważam, że jeśli ktoś dobrze znosi luteinę nie ma sensu lutinusa aplikować. Substancja czynna jest ta sama. Ja po laparoskopii jestem wrażliwa więc nawet lutinus poszedł precz i brałam prolutex.

Kochana jeśli chodzi o progesteron to ja biorę zastrzyk z proluteksu duphaston 2x2 i lutinus 3x1. Nie wspomnę już o reszcie
 
Dlatego uważam, że jeśli ktoś dobrze znosi luteinę nie ma sensu lutinusa aplikować. Substancja czynna jest ta sama. Ja po laparoskopii jestem wrażliwa więc nawet lutinus poszedł precz i brałam prolutex.
Ja kiedyś brałam luteine, teraz litinus i to raczej chodzi o wchlanialnosc bo substancja czynna jest ta sama. Luteiny trzeba brać 2xwiecej.
Ale cena jest tak wysoką że nawet podwójna dawka luteiny i tak bardziej się oplaca
 
Ja kiedyś brałam luteine, teraz litinus i to raczej chodzi o wchlanialnosc bo substancja czynna jest ta sama. Luteiny trzeba brać 2xwiecej.
Ale cena jest tak wysoką że nawet podwójna dawka luteiny i tak bardziej się oplaca
Luteina po pozytywnej becie jest refundowana, koszt 7 zł za opakowanie.
 
reklama
Do góry