reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziekuje kochana jutro ide do poloznej i jakos pokombinuje zeby jakies badania zrobili. Moja znajoma w pracy ma corke w ciazy na tym samym etapie co ja. Dziewczyna zemdlala w metrze i jej polozna powiedziala, zeby sie nie przejmowac bo to normalne [emoji33][emoji33][emoji33]
Jeju jak oni wszystko ignorują.. Cisnij tam położna jutro kochana...
A tak w ogóle to jak często masz z nią spotkania bo ja jak moja widziałam na 8 tyg to potem mówi, że na 18 wystarczy jak się zobaczymy... Dziwię się, że przy ciazy wysokiego ryzyka tak rzadko chce mnie widzieć... Wydaje mi się, że w pierwszej ciąży były te spotkania co 4 tyg a tutaj 10!
 
U mnie po wizycie. Dzis 23dpt. Z moich amatorskich wyliczen to jest 6+0.
Pecherzyk jest w macicy, ladny, dobrej wielkosci. Zarodka nie widac jeszcze ale doktor mowi ze jest jak najbardziej ok. Mam przyjść za 2 tyg zeby juz serce bylo na 100%. Zobacz załącznik 915824
Ale super Kurcia
Gratulacje wielkie kochana. Od początku mówiłam, że będzie dobrze :)
Czasami to się wie [emoji8]
 
Dziewczynki, proszę spojrzeć na zdjęcie w moim avatarze... tak teraz wyglądam... A potem niech któraś się pofatyguje zebrać mnie z podlogi...
Ku przypomnieniu:
9 dpt 197
11 dpt 778
13 dpt 2907

18 dpt 24775...
Ale oszolom ta Twoja beta! Super.
Jak idzie leżenie I kiedy kolejne usg?
 
Niestety, kochane, nie mam dobrych wieści...
słaby przyrost 13 dpt 84 mIU/ml, w 11 było 63 mIU/ml
także chyba koniec mojego krótkiego snu :(
lekarka jeszcze daje nadzieję, nie odstawiam leków, ale to byłby prawdziwy cud...
Kochana czekamy na dalsze pomiary i tak jak tutaj dziewczyny piszą jeszcze może być dobrze. Trzymamy kciuki żeby tak właśnie u Ciebie było. Za przykładem Paulinki i Patti [emoji110][emoji110][emoji110]
 
Jak nie chcesz dostać @ to leków jeszcze nie odstawiaj. Jutro jeszcze powtarzasz betę?
Porób wcześniej badania, bo jakby się udało bez hiperki to nie ma na co czekać, na świeżaku podchodź. A jeszcze jedno - na jakim cyklu podchodziłaś? Jeśli będziesz zmuszona do odroczenia to może na naturalnym byś spróbowała jeśli miałaś sztuczne? U @Sol naturalny był strzałem w 10tkę :)
Dobrze, że się Twój nastawił na nią, grunt to mieć zaufanie do lekarza :)
Ty to Asiula masz pamięć. I masz 100% racji. 3 transfery blastek na sztucznym cyklu się nie udały dopiero ten naturalny z ostatnim, teoretycznie najsłabszym zarodkiem był jak to napisałaś strzałem w 10! :)
 
Dziewczyny wrzucam wypowiedź tego posła Klawitera od projektu ustawy in vitro. Masakra, albo jest nieświadomym durniem, albo kłamie publicznie. Porównuje in vitro w Polsce i innych krajach i wskazuje, że tylko w Polsce jest eldorado... A tekst, że przy mrożeniu ginie 20% zarodków, to mnie rozłożył. No ręce opadają.
Link do: Klawiter: Mrożenie zarodków jest niedopuszczalne
Krew w żyłach wrze jak się czyta takie wyssane z palca kłamstwa...
 
Ale oszolom ta Twoja beta! Super.
Jak idzie leżenie I kiedy kolejne usg?
Leżenie idzie raz lepiej raz gorzej ;) Na usg postaram się wbić w środę, choć to dopiero 20 dpt będzie, ale przy takiej becie coś już powinno być widać, nie? Poza tym chcę skontrolować tego krwiaka. Tak czy inaczej.pewnie się coś wyjaśni... jak mój gin da się namówić, by zrobić w środę, sam z siebiwe raczej o weekendzie wspominał...
Na razie zamroziłam emocje, jakoś samo to przyszło. Ale fakt, od 2 dni jestem bardzo zmęczona i mdli mnie, ale zwalam to na przeziębienie. Wyparcie level expert ;)
 
reklama
Ty to Asiula masz pamięć. I masz 100% racji. 3 transfery blastek na sztucznym cyklu się nie udały dopiero ten naturalny z ostatnim, teoretycznie najsłabszym zarodkiem był jak to napisałaś strzałem w 10! :)
@dżoasia to ma chyba kajecik taki, w którym rozpisuje co która i z czego miała... ;) Oczami wyobraźni ją widzę skrobiącą przy biurku w świetle nocnej lampki ;)
 
Do góry