reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

chyba Gosia jest tylko administratorka a grupa jest secret a wiec jej nie znajdziesz, bedziesz musiala chyba chwilke poczekac bo Gosia teraz slabo z dostepnoscia, zreszta sama rozumiesz.

Dziewczyny caly dzien mysle o naszej Oliwcii [emoji173]️
Ja tak samo i jestem pewna ze wszystko bedzie dobrze. Medycyna jest już tak rozwinięta ze Oliwia bedzie super dziewczynka. Osobiscie znam przypadek gdzie dziewczyna kilja lat temu urodziła dziewczynke w6 mc, ważyła ok 800 gram, fakt fakten troche czasu w szpitalu spędziła ale teraz nikt by nie powiedzial ze byla takin wczesniakiem. Super sie rozwija, bardzo zywiolowa i usmiechnieta. Z racji swego wczesniactwa nie ma zadnych uszczerbkow na zdrowiu.
Oliwko ✊✊✊✊✊
 
reklama
Gratulacje!!!!kolejna ciąża!!!

Czytałam o Gosi321 i jej córeczce-myślami i modlitwą jestem z Wami dziewczyny!
Będzie dobrze!

@chlopkers miałam spotkanie z psychologiem i na tym się skończyło.Masz jakiegoś psychologa do polecenia?

@Ozis właśnie odebrałam wyniki allo- po szczepieniach było 40 a teraz 4 więc kolejny dół.
Fakt minęło kilka msc ale nie uśmiecha mi się już szczepić-mam dość.
@dżoasia tak miala ze po szczepieniach jej spadly z tego co kojarze
 
Gratulacje!!!!kolejna ciąża!!!

Czytałam o Gosi321 i jej córeczce-myślami i modlitwą jestem z Wami dziewczyny!
Będzie dobrze!

@chlopkers miałam spotkanie z psychologiem i na tym się skończyło.Masz jakiegoś psychologa do polecenia?

@Ozis właśnie odebrałam wyniki allo- po szczepieniach było 40 a teraz 4 więc kolejny dół.
Fakt minęło kilka msc ale nie uśmiecha mi się już szczepić-mam dość.
Przepraszam, dopiero teraz zobaczylam, ze mnie oznaczylas i zadalas pytanie.
Nie pamietam skad jestes, jesli rejony Krk, to napisze Ci na priv namiary na moja pania psycholog. Ale warto poczytac o rodzajach terapii i wybrac taka, jakiej oczekujemy. Jedno spotkanie to wg mnie za malo, zeby moc oczekiwac efektow. Ale to tylko moje zdanie i moge sie mylic
 
Ja tak samo i jestem pewna ze wszystko bedzie dobrze. Medycyna jest już tak rozwinięta ze Oliwia bedzie super dziewczynka. Osobiscie znam przypadek gdzie dziewczyna kilja lat temu urodziła dziewczynke w6 mc, ważyła ok 800 gram, fakt fakten troche czasu w szpitalu spędziła ale teraz nikt by nie powiedzial ze byla takin wczesniakiem. Super sie rozwija, bardzo zywiolowa i usmiechnieta. Z racji swego wczesniactwa nie ma zadnych uszczerbkow na zdrowiu.
Oliwko ✊✊✊✊✊
Ja na początku myślałam, że nie o tę Gosię chodzi... Ale dziewczyny są zaprawione w boju, walczyły tak dzielnie, że wierzę, że się nie poddadzą. My tu wszystkie slemy dobrą energię w ich stronę :)
 
Dziękuję wam kochane za dobre słowa.
Uspokoiłyście mnie trochę, rozmawiałam też z moją panią doktor i też mówiła, że jest ok. W sobotę powtórka bety.
Jeszcze kilka razy sprawdzałam wynik, bo nie mogę uwierzyć.... To mój trzeci transfer i do tej pory beta zawsze zerowa.
 
Dziękuję wam kochane za dobre słowa.
Uspokoiłyście mnie trochę, rozmawiałam też z moją panią doktor i też mówiła, że jest ok. W sobotę powtórka bety.
Jeszcze kilka razy sprawdzałam wynik, bo nie mogę uwierzyć.... To mój trzeci transfer i do tej pory beta zawsze zerowa.

Trzymamy kciuki za piekny przyrost. Ty mialas kochana jakies zalecenia of Pasnika?
 
reklama
http://Zobacz załącznik 914825 Zobacz załącznik 914826
Dziewczynki przedstawiam moje szczęście :-) :)
Lekarz włączył 3d ale maluch zakrył się :Dwstydzioch po mamusi :laugh2:
Wyszła mi glukoza na czczo 101 (norma 78-99) powtórka badan za trzy tygodnie i do tego momentu dieta o niskim indeksie glikemicznym ,zakaz słodyczy ( dobrze że nie mam na nie ochoty)
Po raz pierwszy usłyszałam serduszko maleństwa... przeżycie niesamowite:biggrin2:
Kochana cudownie ❤❤❤
 
Do góry