reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

U mnie to samo a kiedys tak kochalam swieta...te zyczenia co rok teraz sa nie do zniesienia...dodatkowo rok temu dokladnie 23 grudnia serduszko przestalo bic i wigilie do poludnia spedzilam w szpitalu...ehh
@anett96 Kochana bardzo mi przykro... :(
Wierzyłam, że tym razem Ci się uda... :/
Co do świąt to ja miałam tak przez 5 lat... miałam już wszystkich dość, słuchania co roku tych samych życzeń.
W tym roku powiedziałam sobie, że choćbym miała sobie wyczarować ciążę, to w niej będę na Boże Narodzenie, jeśli nie była alternatywa z tyłu głowy, żeby wyjechać i spędzić je samemu na wczasach...
Na szczęście się udało..
Anetka masz jeszcze maluszka wiec szybko po niego wracaj i może się uda :*
Kibicuje Ci najmocniej jak umiem! :)
 
reklama
Dziewczynki a na te sniadania bialkowo tluszczowe to co innego mozna zjesc niz jajko? Ciezko tak codziennie szamac jajko na sniadanie. Zreszta ja z porannych jajek przyswajam tylko jajko na miekko/twardo i omleta, czystego lub z platkami owsianymi i jakims owocem, po wszelkich jajecznicach mam rewolucje zoladkowa. Macie jakies pomysly?
emoji9.png
Jadam kaszankę, parówki, wątróbka z kurczaka, awokado z jajkiem i pomidorami no i jajka.
 
Wiem kochana, że krwiaki się zdarzają, ale przy tak wczesnej ciąży jest duże ryzyko, że się po prostu pęcherzyk odklei. Krwiak jest przy ponad połowie obwodu pęcherzyka. Trzeba czekać. Gin nie był zbyt optymistycznie nastawiony, a on wali prosto z mostu.

No ale nic, mój błąd, nastawiłam się po super becie, że może być dobrze. Teraz mi skrzydła opadły, pozostaje czekanie. @annemarie ma rację, najgorzej spaść z wysoka. Przerabiałam to już 2 razy w tym roku, powinnam być mądrzejsza, no ale ten typ tak ma, nic nie poradzisz

@Dgd dziękuję za Twoje, serce, raz już.pomogło, może znów da radę [emoji6]

Kto tam dziś betuje???
@Akatombo, @JoannaRak, @Kotuszek powodzenia!!!

Surykatko moja kochana jestem z Toba calym sercem, juz wczoraj przeczytalam wiadomosci ale nie mialam jak napisac. Lez jak najwiecej, wstawaj tylko jak naprawde musisz, masz po prostu lezec i pachniec! Bierzesz magnez? Bo mnie przy krwiaczku lekarz kazal 3 x 1 magne b6 podobno pomaga na obkurczanie krwiakow i wzmacnia naczynka. Jestem zdziwiona, ze 1 pecherzyk byl, moze jednak jescze sie ten drugi pojawi tak jak i adduni bo to jeszcze wczesnie i cos mi ta beta nie pasuje na jednego malucha. Dbaj o siebie kochana, przynajmniej wiesz o zagrozeniy i mozesz cos z tym zrobic[emoji173]️
 
Dziewczyny nie wiem czy widzialyscie info w grupie na fb ze dzis z nocy przez cc gosia321 urodzila Oliwke. Mala ma 960gram. Malgosia prosi o modlitwe. Pozwolilam sobie tu umiescic to informacje, mam nadzieje ze Gosia nie bedzie miala mi tego za zle...
O matulu.
Moja chrzesnica rowniez Oliwka rowniez wazyla 900g. Teraz zdrowa jak ryba i rezolutna 6cio latka. Ale byly chwile grozy.
Duzo zdrowia i sily dla Malej. Oliwki to waleczne kobiety!
Cudownie [emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️
W takim razie czekam na wieści... napisz mi na priv :):):)
Jasne. Chociaz jak z emocji zapomne to mnie upomnij :)
 
Surykatko moja kochana jestem z Toba calym sercem, juz wczoraj przeczytalam wiadomosci ale nie mialam jak napisac. Lez jak najwiecej, wstawaj tylko jak naprawde musisz, masz po prostu lezec i pachniec! Bierzesz magnez? Bo mnie przy krwiaczku lekarz kazal 3 x 1 magne b6 podobno pomaga na obkurczanie krwiakow i wzmacnia naczynka. Jestem zdziwiona, ze 1 pecherzyk byl, moze jednak jescze sie ten drugi pojawi tak jak i adduni bo to jeszcze wczesnie i cos mi ta beta nie pasuje na jednego malucha. Dbaj o siebie kochana, przynajmniej wiesz o zagrozeniy i mozesz cos z tym zrobic[emoji173]️
Dziękuję kochana, mam jakiś magnez w domu, będę brać. Leżę sobie i kisnę, po kolei odwołałam wszystkie zajęcia z najbliższych 2 tygodni... części osób musiałam się przyznać do wczesnej ciąży, co nie jest mi w smak, ale zaczynały się argumenty, że jak to z dnia na dzień odwołuję, jestem nieodpowiedzialna... Ale chrzanić to.
Pęcherzyk ma 6 mm, może zaraz gdzieś wyskoczy drugi ;) I razem przepędzą krwiaka :) Póki co leżę i hoduję dziecko :)
Umówiłam się na rozmowę ze swoją dr bo kazali mi odstawić heparynę i acard, ja chyba też jestem za tym.
Ktoś tu wcześniej pisał, że na każdym etapie moze coś.pójść nie tak, i zaraz informacja o naszej Gosi... aż serce się ściska.
 
Dziewczyny nie wiem czy widzialyscie info w grupie na fb ze dzis z nocy przez cc gosia321 urodzila Oliwke. Mala ma 960gram. Malgosia prosi o modlitwe. Pozwolilam sobie tu umiescic to informacje, mam nadzieje ze Gosia nie bedzie miala mi tego za zle...

Człowiek aż nie wie jak zareagować na taką informację. Tyle lat walki, tyle wylanych łez i los dalej Gosię doświadcza. Oczywiście pomodlę się, bo to niewyobrażalnie ciężki czas dla Nich. Nie potrafię powstrzymać łez...
 
reklama
Do góry