reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Wiem kochana, że krwiaki się zdarzają, ale przy tak wczesnej ciąży jest duże ryzyko, że się po prostu pęcherzyk odklei. Krwiak jest przy ponad połowie obwodu pęcherzyka. Trzeba czekać. Gin nie był zbyt optymistycznie nastawiony, a on wali prosto z mostu.

No ale nic, mój błąd, nastawiłam się po super becie, że może być dobrze. Teraz mi skrzydła opadły, pozostaje czekanie. @annemarie ma rację, najgorzej spaść z wysoka. Przerabiałam to już 2 razy w tym roku, powinnam być mądrzejsza, no ale ten typ tak ma, nic nie poradzisz

@Dgd dziękuję za Twoje, serce, raz już.pomogło, może znów da radę ;)

Kto tam dziś betuje???
@Akatombo, @JoannaRak, @Kotuszek powodzenia!!!
Drużyna betująca w komplecie :)
@Kotuszek kciukasy zaciśnięte!

@sssurykatka kochana przecież wszyscy wiemy, że na każdym etapie wszystko się może zdarzyć. Jak widze, jak się dziewczyny stresują każdym kolejnym badaniem, USG, to do porodu nie ma spokoju, a i potem bywa różnie. Nieszczęście może przyjść, nawet jak się tego nie spodziewamy. A ty możesz ewentualnie coś zdziałać, odstawić acard, heparynę, leżeć i się oszczędzać, bo wiesz o tym krwiaczku.
Nie zamartwiaj się... choć wiem, jakie to trudne. @Akatombo ze scisniętym gardłem jedzie dziś na betę ;)
 
reklama
Dzięki dziewuszki, też trzymam za Was kciuki. Niech to będzie nasz dzien
Chociaż muszę się przyznać że wczoraj nie wytrzymałam i zrobiłam sikacza. No ale nawet te dwie kreski mnie nie uspokoily
No nic, co ma być to będzie..
 
Bardzo Wam dziękuję za słowa pociechy. Miało być tak pięknie, wyszło jak zwykle.
Staram się mimo wszystko patrzeć pozytywnie, jeszzce trochę mi nie wychodzi, ale się staram. Odwołałam większość zobowiązań zawodowych. Będę odpoczywać i czekać na kolejne usg. Dzięki, ze jesteście.
Kochana uszy do góry :) będzie dobrze. U mnie na pierwszej wizycie ( naturalny cud) zamiast pęcherzyka był tylko krwiak... miałam leżeć i brać zastrzyki przecizakrzepowe ...strach niesamowity ...a teraz kończymy naszą ciążę❤ chyba będę płakać jak będę miała brzuch pusty .... ciąża stanowczo za krótko trwa, ja z swojej nie zdarzylam się jeszcze nacieszyć ❤ masz wysoka bete czyli silnego malucha , oszczędzaj się a dziadostwo się wchłonie,na następnej wizycie będzie pięknie bijące serduszko :yes:
 
Drużyna betująca w komplecie :)
@Kotuszek kciukasy zaciśnięte!

@sssurykatka kochana przecież wszyscy wiemy, że na każdym etapie wszystko się może zdarzyć. Jak widze, jak się dziewczyny stresują każdym kolejnym badaniem, USG, to do porodu nie ma spokoju, a i potem bywa różnie. Nieszczęście może przyjść, nawet jak się tego nie spodziewamy. A ty możesz ewentualnie coś zdziałać, odstawić acard, heparynę, leżeć i się oszczędzać, bo wiesz o tym krwiaczku.
Nie zamartwiaj się... choć wiem, jakie to trudne. @Akatombo ze scisniętym gardłem jedzie dziś na betę ;)
Masz rację. Na każdym etapie coś może pójść nie tak, trzeba wierzyć, że się uda i przeć do przodu. @Akatombo się nie martwi, @Akatombo będzie miało piękną betę, zaklinam rzeczywistość ;) Daj tylko znać jak najszybciej!

@Kotuszek, jak ja sikańcu oszukańcu są dwie kreski to nie ma bata, jesteś w ciąży! Gratuluję :)

@JoannaRak a Twojego wyniku kiedy się.można spodziewać?

Lachony, myślicie, że to rozsądne iść jeszcze jutro na betę i progesteron? Tak żeby się upewnić?
 
@Akatombo @JoannaRak @Kotuszek mocne ✊✊✊✊✊ za wysoką betę!!!
Kotuszek, czy dobrze zrozumiałam że wczorajszy sikaniec pokazał dwie kreski? Jak tak to że spokojem czekaj na betę :)

@sssurykatka wierz w swojego kropka, leż, odpoczywaj i nie myśl o pracy.

@Laurka2019 przytul mocno swojego kropka i niech zostanie z mamą przez kolejne 8.5 miesiąca! :)

Miłego dnia wszystkim! :)
 
U mnie 9dpt blastki, na betę pojadę dopiero koło 12.00
Trzymam kciuki, żeby tym razem zły scenariusz się nie powtórzył :)
Mocne kciuki!!!!
Taką mam nadzieję! Dzięki. Dziś już trochę inaczej na to patrzę, muszę wierzyć w kropka, kto jak nie ja?
Kochana Kropuś jest i ma sie d9brze skoro beta taka piekna!! Musisz teraz odpoczywac zeby urosl duzy!! Ale lez!!

@JoannaRak mega mega kciuki!!!!


Mnie korci zeby isc jeszcze raz na te bete
Tak ostatni ostatniusi... za blisko mam do labu... cholerka.
 
Masz rację. Na każdym etapie coś może pójść nie tak, trzeba wierzyć, że się uda i przeć do przodu. @Akatombo się nie martwi, @Akatombo będzie miało piękną betę, zaklinam rzeczywistość ;) Daj tylko znać jak najszybciej!

@Kotuszek, jak ja sikańcu oszukańcu są dwie kreski to nie ma bata, jesteś w ciąży! Gratuluję :)

@JoannaRak a Twojego wyniku kiedy się.można spodziewać?

Lachony, myślicie, że to rozsądne iść jeszcze jutro na betę i progesteron? Tak żeby się upewnić?
Nie masz chodzic !!! Peknie ci krwiak i bedzie po wszystkim.Bete masz do nieba i nic sie nie zmieni. Oj kobity...
 
Nie jest rozsądne chodzenie kiedy masz zlecone leżenie. Betę masz ładną, progesteron zażywasz, pęcherzyk ciążowy w macicy po co jeszcze się stresować. Odpocznij, książkę poczytaj.
Wiesz, leżenia plackiem to nie mam zaleconego. Mam nie latać do pracy, polegiwać, nie dżwigać, ale mały powolny spacer jest ok. Chyba pójdę, jak zobaczę, że rośnie to się przynajmniej uspokoję.
 
reklama
Dziewczyny podłącze się do tematu IO bo też właśnie teraz próbuje dojść czy ją mam moj homa ir to 1,59 czy to jest IO? U mnie jeszcze jest tak że cukier po godzinie spada, na czczo mam 94 a po 1godz 85 po 2 79. Insulina na czczo 6,78, po1 godz 53 i po 2 godz 23,89. Wiem xż powinnam iść z tym do diabetologa ale tu nie mam do kogo a w Polsce będę dopiero po nowym roku...

Dziewczyny jeszcze nie pamiętam wszyskich nicków, ale cieszę się z kazdej pozytywnej bety i przytulam Te którym się nie udało ❤️
@AninuT tak kochana masz io skontaktuj się z diabetologiem trzymam ✊✊✊❤❤❤ pozdrawiam
 
Do góry