reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
@Kurcia na taką wiadomość dzisiaj czekałam. Poprawiło mi to humor:) Niech się Kurczaczek tak dalej rozkręca! A Tobie życzę wszystkiego naj....! P.S. Wymarzony prezent na urodziny;)
@Małgoś86 bardzo mi przykro:( Wiem jak bardzo liczyłaś na tego Okruszka. Mam nadzieję, że masz lepsze podejście do mnie i więcej siły do dalszej walki. Trzymam mocno kciuki! Oby Ci się spełniły marzenia.
A ja staram się ciągle czymś zajmować, żeby za dużo nie myśleć, bo zaraz jest płacz. Dzisiaj porządkowałam ogród. Tylko troszkę myślałam co dalej. Zastanawiam się nad ivf na cyklu półnaturalnym, żeby strasznie nie katować organizmu, bo co by nie robić i tak mam zawsze mało dobrych komórek. Trochę myślę o Waszych pomysłach - Novum albo Praga. No i jeszcze inseminacja lata mi po głowie, bo nigdy nie próbowaliśmy. Już sama nie wiem. Narazie to jednak skupiamy się na naturalsach. Niech choć tyle będzie z życia. I przy okazji pytanie. Czy ktoś zna jakiś sposób na problem z upłynnianiem nasienia, oprócz syropu na kaszel? Pozdrowionka dla wszystkich!
Kochana ciesze sie ze jakos soboe radzisz i ze plan w glowce powoli soe rodzi. Co do inseminacji to ja mialam je 4 i nic z tego nie wyszlo i Lewy mowi ze to krem na szczury
 
Kochana dziekuje [emoji813]️[emoji813]️[emoji813]️ Ty mi tu dupke ratujesz to w poniedziałek obdzwonie kliniki w okolicy.
Mam takie pytanie ile razy pochodzilyscie do ifv ?? Po ile transferów na swiezych i na mrozaczkach?

Ja otwieram osobny watek na bb fanklub @annemarie [emoji7][emoji7][emoji16].

Dwa transfery na mrozaczkach ale jak widze po statystykach forum to my naprawde szczescie mielismy.
 
Znalazlam lekarza o poniedziałku dostarcze mu wszystkie badania on je sprawdzi i zrobi mi termin .... zobaczymy co będzie. Nie mogę sie doczekać spotkania z lekarzem... napewno zrobie ten ERA test tylko nie wiem gdzie do Czech nie chce specjalnoe jezdzic wolalabym u nas w Niemczech. Teraz zaczynam dbac i meza aby bojowniki sie zmobilizowaly. M ma bardzo duzo spermy i dużo bojowników tylko one sa strasznie leniwce i niewiem jak im dodac spida .
Boje sie powrotu do pracy .... tej litości

Wazne, ze do przodu [emoji173]️ . Nam profertil zalecili w klinice na poprawe nasienia bo morfologia byla slaba (chyba 3% klasy II, 0% klasy I), nie powtarzalismy badania ale po paru miesiacach przyjmowania zarodki ladne wyszly, moze pomoglo.
 
Kochana ciesze sie ze jakos soboe radzisz i ze plan w glowce powoli soe rodzi. Co do inseminacji to ja mialam je 4 i nic z tego nie wyszlo i Lewy mowi ze to krem na szczury
Lewy lubi zdanie zmieniac :pjeszcze dwa lata temu proponowal inseminacje dziewczynom u ktorych partnerow plemniki byly w 99%! do niczego. On jest serio „ lewy”
 
Kochana dziekuje ♥️♥️♥️ Ty mi tu dupke ratujesz to w poniedziałek obdzwonie kliniki w okolicy.
Mam takie pytanie ile razy pochodzilyscie do ifv ?? Po ile transferów na swiezych i na mrozaczkach?
Zabka ... ze mialam 3 stymulacje , to tez 3 na swiezych i z 15-18 na mrozonych. Nie wiem , przestalam sie juz tematem przejmować .
 
reklama
Do góry