reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Kochane jak sie za to zabrac, lekarka rodzinna przepisala mi masc i globulke clotrimazolum (jest to 1 globulka 500mg) zebg do konca pozbgc sie jakiegos grzgbka, ktory sie przyplatal. Przeczytalam, ze ta globulka dziala przez 3 dni i pytanie czy moge to aplikowac jak biore jeszcze przez 5 tygodni lutinus dopochwowo? Czy to nie bedzie mialo wplywu na dzianie lutinusa? Lutinus biore co 8 godzin wiec musialabym sie wstrzelic w jakies okno zeby tego na raz nie aplikowac. Cos pamietam, ze lutinus ok 3 godzin sie wchlania. Czy bedzie ok jesi ta globulle clotrimazolum zapod 3h po lutinusie? Mialam to wczoraj wieczorem aplikowac ale spanikowalam i wole sie was poradzic bo rodzinna twierdzi, ze 2h po lutinusie mam to wziac ale nie mam do niej zaufania do konca.
 
@Szczescie1986 Leczeniem to ja tym tego nie nazwała... leczyć to próbował Pas.nik. W Nov.um spędziłam 5 lat, w tym czasie miałam 5 stymulacji. Czasu niestety nie cofnę.
@Baylee Jaką dawkę bierzesz?
Dopóki nie ma wysokiej temperatury to nie ma powodów do zmartwień. Do poniedziałku jeszcze trochę czasu, jak bardzo źle się czujesz to może jutro podejdź do internisty. Ewentualnie domowe sposoby. Trzymam kciuki za szybką poprawę
emoji110.png
emoji110.png
emoji110.png
emoji110.png
emoji110.png


Może mieć wpływ. To że zarodek jest piękny z wyglądu nie znaczy, że niesie potencjał rozwojowy.
Jakie wyniki nasienia ma twój m? Czy robił badania genetyczne typu CFTR lub AZF?
Robiłaś badanie hist-pat endometrium w drugiej fazie?... bo nie widzę wyniku...
Popieram zrobienie ERA i KIR.... chociaż nie rozumiem „popularności” KIR ostatnio.
Ile brałaś i jak często intralipid do transferu?Może sterydy? Heparynę?
Czy transfery miałaś na cyklach naturalnych/sztucznych? Jakie było endometrium? W którym dc były robione?

emoji3590.png
emoji3590.png
Wyniki m nie da super lecz na ivf PICSI sa dobre jeżeli bylyby zle nie doyrwalyby raczej do blastocysty lub po rozmrozeniu bylyby kiepskie.
Intralipid bralam tydzien przed transferem w dniu transferu i pozniej miałam co tydzien do 12 tygodnia. Do tego mialam Prednison 10, aspiryne frexiparyne 0,4 dziennie, prolutex od transferu 1x dziennie, utrogest 2×100 - 3× dziennie, kwas foliowy. Utrogest zaczelam brac w sobots popołudniu a tdansferr mialam w czwartek o 13:40. Endo szalu nie zrobiło 8mm lekarz uważa ze moze być. No i bralam jeszcze progynove do 11 dc 1-1-1, pozniej 2-2-2 do 14 dc i do transferu 2-1-2 pozniej do testu bety 2-1-2.
 
Dziękuję dziewczyny! Krew oddana. Wyniki 13-14.
Jakie ja mam dobre przeczucie. Nawet nuta dobra w labie leciała ;)
Zahibernujcie mnie na kilka godzin ;)

@Mieciu85 ja bym wstrzeliła się w połowę przerwy między Lutinusami.
 
Wyniki m nie da super lecz na ivf PICSI sa dobre jeżeli bylyby zle nie doyrwalyby raczej do blastocysty lub po rozmrozeniu bylyby kiepskie.
Intralipid bralam tydzien przed transferem w dniu transferu i pozniej miałam co tydzien do 12 tygodnia. Do tego mialam Prednison 10, aspiryne frexiparyne 0,4 dziennie, prolutex od transferu 1x dziennie, utrogest 2×100 - 3× dziennie, kwas foliowy. Utrogest zaczelam brac w sobots popołudniu a tdansferr mialam w czwartek o 13:40. Endo szalu nie zrobiło 8mm lekarz uważa ze moze być. No i bralam jeszcze progynove do 11 dc 1-1-1, pozniej 2-2-2 do 14 dc i do transferu 2-1-2 pozniej do testu bety 2-1-2.

Zabko i co udalo Ci sie zalatwic ta lekarke w Niemczech? Klinikanz czech odpisala cos? Ciesze sie bardzo kochana, ze dzialasz i jest jakis wstepny plan [emoji173]️
 
reklama
Do góry