reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczynki, ja tylko krociotko, bo dzien zabiegany a nareszcie nowe propozycje zawodowe na horyzoncie, mam pytanko. Ktore badanie immunologiczne to to gdzie trzeba byc z partnerem? Allo mlr, lct, subpopulacja, aktywnosc komorek nk, czy co dokladnie? Nie pamietam juz a moj M ma delegacje kurcze i nie wiem teraz ktore to bylo. Przypomnijcie prosze :)
 
Dziewczynki, ja tylko krociotko, bo dzien zabiegany a nareszcie nowe propozycje zawodowe na horyzoncie, mam pytanko. Ktore badanie immunologiczne to to gdzie trzeba byc z partnerem? Allo mlr, lct, subpopulacja, aktywnosc komorek nk, czy co dokladnie? Nie pamietam juz a moj M ma delegacje kurcze i nie wiem teraz ktore to bylo. Przypomnijcie prosze :)
allo :)
 
Megi kochana,
Beta hcg osiaga szczyt pomiedzy 8 a 10 tygodniem, lozysko jest juz wtedy wyksztalcone a gonadotropina zaczyna malec, spada o okolo 35% w przeciagu 2 dni.

Na tych normach wyraznie to widac,kalkulatorem sie nie stresuj, nie zawsze ma racje:)
 

Załączniki

  • B7E7E3E1-79E2-4D86-B20C-92AB309C8402.png
    B7E7E3E1-79E2-4D86-B20C-92AB309C8402.png
    65,2 KB · Wyświetleń: 71
reklama
Witajcie kochane już po wizycie w domku zastrzole podane jeszcze dziś te co zwykle oczywiście z tym co wczoraj zabrakło :growl: mimo to i tak ładnie estradiol podrósł ale wieczorem mam zrobić o 22:30 już ovitrelle 2 zastrzole ?? miała któraś z was 2 ?
.Jajcoszki rozszalały się i z 7 jest 8 rozmiary od 21 do 17 no i punkcja w środę o 9 :30 i dlatego też proszę o pozytywne fluidki jesteście cudowne dziękuję za wszystko tule wszystkie :-) :):-) :):-) :) :D:D:D

oczywiście gratuluję pięknych bet !!!
Ja też miałam dwa
 
Do góry