reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Niezla ilosc lekow :) mi lekarz powiedzial ze mam brac 8 tab dziennie magnezu forte zamaist nospy bo ona ponoc otwiera szyjke macicy alr to juz bylo pozniej po pozytywnej becie. Przed weryfikacja mialam spasmoline to samo co nospa ale inna substancja
No jest tego trochę , także tym razem musi się udac ;) tak się jeszcze zastanawiam bo jak robiłam betę za pierwszym i drugim razem wynosiła ona 0,2 a ostatnim razem 1,2 czy to może oznaczać że coś się zadzialo czy po prostu diagnostyka ma inne normy , wiecie może ?
 
Dziewczyny ratunku! W 2 dc miałam zacząć stymulację zastrzykiem z Gonalu między godz. 19 a 21. I przespałam cały wieczór (po zabiegu stopy źle się czułam). Zerwałam się przed 1 w nocy i dopiero wtedy poleciałam zrobić zastrzyk. Jejku jaka ze mnie idiotka :errr: Zawsze miałam wszystko w takich sprawach dopilnowanie, a tu takie coś... No nie mogę sobie tego darować. Teraz myślę jak postępować dalej. Może będę codziennie skracać godz. aż dojdę do 21, bo chyba przeskoczyć od razu nie powinnam... Czy jest jeszcze na forum taka gapa? Załamka. Z nerwów spać nie mogę.
Zadzwon do swojego gina i zapytaj, on Ci powie najlepiej. Moj zawsze odbiera, kilka razy mialam nagla potrzebe konsultacji.
 
No jest tego trochę , także tym razem musi się udac ;) tak się jeszcze zastanawiam bo jak robiłam betę za pierwszym i drugim razem wynosiła ona 0,2 a ostatnim razem 1,2 czy to może oznaczać że coś się zadzialo czy po prostu diagnostyka ma inne normy , wiecie może ?
to zależy czy wynik był 1,2 czy <1,2 - ten drugi świadczy o ujemnej becie oraz, że taka jest najniższa wartość którą aparat może wykryć
 
Dziewczyny, może te już z większymi brzuszkami... Czy często macie bóle brzucha takie typowe jak na okres? U mnie w 1 trymestrze praktycznie nic się nie działo, za to w 2 bardzo często. A tu 3 zbliża się wielkimi krokami! Zawsze wtedy panikuje, że ta krew naprawdę pojawi się. Ból nie jest jakiś straszny, ale ta panika... W takich momentach tylko detektor mnie ratuje...
 
Kochane doradzcie dzis 12+5 i wczoraj dostalam maila z kliniki zeby zmniejszyc dawki lekow, estrofem z 2 do 1, lutinus z 3 x 2 do 3 x 1 i duphaston z 2-2-3 na 1-1-2. Wczoraj wieczorem pierwszy raz przyjelam nizszr dawki lekow u dzis rano nie zeby jakas tragedia ale tak przypatrujac sie minimalnie bezoea wydzielina/resztki lutinusa. Troche sie przestraszylam i poniewaz rano przyjelam tez ta mniejsza dawke to przed chwila dolozylam 1 duphaston i 1 lutinus zeby dojsc do tej wczesniejszej dawki. Balam sie czekac zeby konkret plamienie sie z tego nie zrobilo, moze to jeszcze za wszcesnoe i poczekam chociaz donkonca 12 tygodnia ze zmniejszaniem progesteronu, co myslicie? Mial ktos plamienia przy zmniejszaniu dawek?
 
Kochane doradzcie dzis 12+5 i wczoraj dostalam maila z kliniki zeby zmniejszyc dawki lekow, estrofem z 2 do 1, lutinus z 3 x 2 do 3 x 1 i duphaston z 2-2-3 na 1-1-2. Wczoraj wieczorem pierwszy raz przyjelam nizszr dawki lekow u dzis rano nie zeby jakas tragedia ale tak przypatrujac sie minimalnie bezoea wydzielina/resztki lutinusa. Troche sie przestraszylam i poniewaz rano przyjelam tez ta mniejsza dawke to przed chwila dolozylam 1 duphaston i 1 lutinus zeby dojsc do tej wczesniejszej dawki. Balam sie czekac zeby konkret plamienie sie z tego nie zrobilo, moze to jeszcze za wszcesnoe i poczekam chociaz donkonca 12 tygodnia ze zmniejszaniem progesteronu, co myslicie? Mial ktos plamienia przy zmniejszaniu dawek?

Już powoli nadchodzi czas na zmniejszanie dawek leków. Ja w czwartek czyli równo w 13 tyg wzięłam ostatni estrofem. Dupka będę brać 2x1 do końca przyszłego tygodnia i zostanę do następnej wizyty tylko na luteinie 2x1. Już czas żeby u nas odstawić estrofem a decyzja o odstawieniu progesteronu była podjęta przez lekarza po badaniach krwi. Zrób sobie może wynik jeśli coś cię martwi
 
reklama
Do góry