reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

@Niezapominajka2018 powodzenia na wizycie. Masz jeszcze mrożaczki? Jeśli tak, to mam nadzieję, że dostaniesz zielone światło na crio w tym cyklu. Daj znać po wizycie. [emoji8]
@NadziejaJest powodzenia, daj znać, co wymyślił lekarz, jakie leki do crio przepisał. Już trzymam kciuki, żeby ten transfer był szczęśliwy. [emoji110][emoji110][emoji110]
Miłego dnia. [emoji8]
Jestem po wizycie. Niestety nie mam mrozaczkow. Poprzednim razem szłam długim protokołem teraz lekarz zmienił taktykę. Powiedział że teraz będę miała krótki protokół. Jak wszystko dobrze pójdzie to za tydzień będę miała punkcje. Lekarz ma nadzieję i tak stara się ustawić leki abym nie miala hiperki
 
reklama
Meg to zupełnie jak u mnie-nigdy nie miałam żadnych mrozaków.
Przede mną 3 procedura i zastanawiam się nad zmianą kliniki i wizyty u Pasikonika.
Do tej pory w jakiej byłaś klinice?
2 procedury invicta Warszawa i 3 Artemida Białystok. Finalnie 3 pomyliłam się we wcześniejszym wpisie ;)
 
Mam znowu pytanko
Mój jutro jedzie oddawać te nieszczęsne nasienie no i ja jak zwykle chce mu coś podrzucić ,aby nasienie było lepsze
A teraz wpadłam na pomysł na te woreczki chlodzace w żelu co o tym myślicie?
Zaszkodzę mu jak dam to mu na jego jajka ??
 

Załączniki

  • 06C425B6-E3A0-4AFE-B3B5-F2EA4584417F.png
    06C425B6-E3A0-4AFE-B3B5-F2EA4584417F.png
    262,7 KB · Wyświetleń: 56
reklama
Do góry