reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Byłam dzisiaj u swojego gina i oglądaliśmy z mężem nasze brzdące.
Są już bardzo duże, dzisiaj mam 12t5d a one są wielkością jeden 14t4d a drugi 14t1d. Ten większy wygląda panu doktorkowi na dziewczynkę a mniejszy na chłopca (tak jak obstawiałam. ;) ) Serduszka pięknie biją, widać kości nosowe, przezierność też w porządku. Tak więc odetchnęłam z ulgą. W środę usg genetyczne. Oby wszystko było dobrze.
Super informacje. Gratulacje z całego serducha.
 
Niemożliwe aby trzymali zarodek w nieodpowiednich warunkach. Ja zapamiętałam to tak, lekarz najpierw coś tam mi skrobał, aż mnie zaszczypało, chyba czyścił tkanki z lutinus, potem pojawił się nie wiem kiedy embriolog a dosłownie za chwilę dr kazał spojrzeć na monitor i widziałam jak kuleczka wypływa jakby pod ciśnieniem, lekarz jeszcze ja gdzieś przesunął i już. Jak widzisz nie ma możliwości aby embriolog sobie stał z zarodkami i czekał, on wie że lekarz potrzebuję chwilę na przygotowanie i myślę że w tym czasie pobiera zarodki do cewnika.
Ojjj oby tak było, psycha już mi siada, za dużo o tym wszystkim myślę :(
 
Dziewczyny, anulowali mi wyzyte serduszkowa w 26 dpt bo ten lekarz, ktorego klinika polecila w uk jest dojazdowy i nie bylo wystarczajaco pacjentek na ten weekend wiec poszukalam kogos innego. Zaproponowali mi termin w piatek 25dpt (blastki). Czy myslicie, ze mam brac ta wizyte czy 25 dpt to za wczesnie nz serduszkowa i poczekac ten dzien/dwa i szukac gdzie indziej?
Idź kochana jaki Ci wizyta pasuje. Już powinno być widać serduszko bo ta Twoja beta tak pędzi :)
A może będą jednojajowe?
 
Ojjj oby tak było, psycha już mi siada, za dużo o tym wszystkim myślę :(
Oni robią to rutynowo. Nie raz i nie dwa lekarz się spóźnia bo ma pacjentki albo telefon, laboratorium wie co robi.
Ja byłam święcie przekonana, że zarodek na pewno przyczepił się do tego cewnika i nie mam go w środku. Są to typowe histerie nas wariatek, każda ma tam jakieś swoje odchyły.
 
reklama
Do góry