reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Mam już zdrowe dziecko, na drugie za późno się zdecydowałam i tyle. Nie twierdzę że geny mam na 100 procent ok ale na 99 nic nie znajda. Napiszę wam co powiedział dr i czy zgodzili się bez tych badań.
Na 98%, ale zawsze masz te 2% niepewności....ja też myślałam, że to strata pieniędzy, ale jestem w tej dwojce
 
@Margit2018 nooo... w tym roku ponoc wszystko duzo wczesniej jesli chodzi o zbiory i te inne z wiejskiego zycia wziete rzeczy:D ale to dobrze bo przynajmniej juz z glowy.
Co u Ciebie? Samopoczucie lepsze? Masz gdzie rzygac swobodnie?:laugh2:
oooo tak i to sporo szybciej - dziś sie ubralam w gumowiaczki bo mi się malin zachciało i przypomniało mi się , ze u nas za budynkami gospodarczymi sa - no to se idę - a mąż do mnie , ze już maliny zebrane - nieeee- quwa zawsze byly pod koniec sierpnia
 
@Margit2018 nooo... w tym roku ponoc wszystko duzo wczesniej jesli chodzi o zbiory i te inne z wiejskiego zycia wziete rzeczy:D ale to dobrze bo przynajmniej juz z glowy.
Co u Ciebie? Samopoczucie lepsze? Masz gdzie rzygac swobodnie?:laugh2:
Hm, to rzyganko to chyba była alergia na pracę, na urlopie przeszło;);)
 
oooo tak i to sporo szybciej - dziś sie ubralam w gumowiaczki bo mi się malin zachciało i przypomniało mi się , ze u nas za budynkami gospodarczymi sa - no to se idę - a mąż do mnie , ze już maliny zebrane - nieeee- quwa zawsze byly pod koniec sierpnia
Agniecha zapraszam do siebie ;)
Ja wczoraj zerwałam. Pół miski zjadlam, druga połowa wylądowała z cukrem na syropek :)
Myślę że jak weźmiesz encorton o 9 do śniadania to będzie OK ;-)
 
Drogie, Jak uważacie czy po transferze można farbować włosy? Może to jakoś zaszkodzić rozwojowi zarodka?
Tak, w ciazy mozna farbowac wlosy [emoji4] mamaginekolog ma o tym wpis.
Btw. Nie wiem czy widzialyscie (dziewczyny ktore czytaja mameginekolog), ale Bibek juz jest na swiecie. Malenki strasznie, teoche ponad kilogram masy ciala [emoji20]
 
Hej kobietki - proszę o poradę - encorton , źreć lepiej rano czy wieczorkiem ? Od jutra startuje z zaleceniami wujka Jarka. Z góry dziękuję. Miłego wieczoru.
Ja jadlam rano, ale nie przypominam sobie zeby takie byly zalecenia. Pewnie sama tak sobie ubzduralam [emoji4]
Edit: Doczytalam Asi wpis. Wiec moze jednak mialam zalecenie przyjmowania sterydu rano, ale zapomnialam [emoji85]
 
reklama
Do góry