reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Chyba tak ;) mąż mówi jeden,a ja boje się ze jak wezmę jeden to może nie zostać ze mna ,a jak wezmę dwa to większe prawdopodobieństwo ze może zostanie któryś ze mna :yes: No i boje się tez ze jak zostaną dwa to będę martwić się czy dam rady będąc sama za granica bez pomocy
Ciężki temat
My z mężem też mieliśmy taki dylemat, ale okazało się że przetrwał tylko jedne zarodek. Problem rozwiązał się sam.
 
Wizyte mam jutro. Wczoraj nic nie zauwazylam, dopiero dzis rano. Przy czym kurcze wczoraj troche brzuch mnie pobolewal. Dzis to takie plamienie swiezo czerwone jakby z sluzem. Ech, jak mi teraz @ przyjdzie to masakra. Moge zapomnac o trans przez kilka msc :/
Ja myślę, że jeśli się nie rozkręci to może będzie wszystko ok. Dobrze, że masz wizytę jutro. Lekarz podejrzy I będzie wiedział :)
 
reklama
My z mężem też mieliśmy taki dylemat, ale okazało się że przetrwał tylko jedne zarodek. Problem rozwiązał się sam.
Nie wiem ile jest tutaj mam które przeszły przez ciążę bliźniaczą one najlepiej się wypowiedzą. Ja pod koniec ciąży z jednym dzieckiem miałam dość, naprawdę nie wiem gdzie drugie miałoby się zmieścić. Nie wyobrażam sobie tego. Tyle że ja jestem raczej drobnej budowy.
 
Do góry