reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Miło mi bardzo :)
Dziękuję Sol!

Nie oszczędza, ale trzeba jakoś przez to wszystko przejść. Teraz podchodzę do tego z dystansem, ale w trakcie w szpitalu to miałam tak dość. Szpital mnie wykończył ;) oczywiście żartuję, jestem wdzięczna za dobrą opiekę.

10 tyg czyli dziecko z 30go tygodnia? Jaka kruszyna musiała być! To też przeszłaś trudy. W szpitalu gdzie leżałam były skrajne, nawet 600g wcześniaki, ale to b długa droga dla takich dzieci i nie zawsze zakończona sukcesem. Skór mi cierpnie jak myślę o rodzicach takich dzieci. I co np w przypadku gdy to nie jest pierwsze, a drugie dziecko, jak pogodzić szpital gdy dziecko ma bezwzględny zakaz odwiedzin. To jest mega trudna sytuacja.
10 tyg wcześniej. Byliśmy miesiąc w szpitalu. Było trudno bardzo.
Na szczęście wszystko jest ok. Jest już super szalonym trzylatkiem.
 
1. Przy dawce 3x2 4 paczki lutinusa starczą Ci na14 dni. Czy w tym czasie zdobędziesz zapas na później.
2. Nie dzwoń do koordynatorki tylko bezpośrednio do lekarza. Głuchy telefon wiadomo jak działa.
3. Ja bym zostawiła jak jest + dorzuciła 2x1 lutinus. Ale to Twoja decyzja. Zrób jak podpowiada Ci intuicja.
Dziekuje Ci bardzo za odpowiedz Iskra. Wiecej lutinusa moglabym sobie na weekend zorganizowac z Polski wiec z tym akurat nie ma problem. Tak jak pisalam wczesniej lekarka jak z nia rozmawialam kazala dorzucic 1 duphaston, wiec co myslisz dorzucic jeszcze ten lutinus 2 x 1? Nie bedzie tego za duzo? Czy to mozna przedawkowac? Wiec aktualnie biore crinone x 2, duphaston 2 x 2 i na wieczor kazala 2 x 3. Pytanie dorzucic do tego ten lutinus?
 
Dziekuje Ci bardzo za odpowiedz Iskra. Wiecej lutinusa moglabym sobie na weekend zorganizowac z Polski wiec z tym akurat nie ma problem. Tak jak pisalam wczesniej lekarka jak z nia rozmawialam kazala dorzucic 1 duphaston, wiec co myslisz dorzucic jeszcze ten lutinus 2 x 1? Nie bedzie tego za duzo? Czy to mozna przedawkowac? Wiec aktualnie biore crinone x 2, duphaston 2 x 2 i na wieczor kazala 2 x 3. Pytanie dorzucic do tego ten lutinus?
Ja bym nie brała więcej na razie kochana. Jak by coś się zaczęło dziać, jakieś plamienia czy coś (odpukać) to będziesz mogła wtedy sobie dorzucisz.
2 x Crinone i 7 sztuk duphastonu na serio powinno być ok
Ale zrób tak jak Ci intuicja podpowiada x
 
@motylek24 zaczęło się coś dziać i uważam że jest to dobry wynik jak na ten dzień :)
Bądź dobrej myśli:*
A teraz zaciskam najmocniej jak umiem ✊✊✊✊ za piękny przyrost:);)
Dziękuję. Czekanie jest najgorsze. Dobrze że wytrzymałam i już wczoraj nie poleciałam na pobranie krwi. W czwartek jak coś dalej będzie muszę zadzwonić do lekarza do Białegostoku bo potrzebuje recept na leki a nie wiem co dalej brać.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry