reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Cóż mam Ci odpowiedzieć? To bardzo dobrze, że jesteś zadowolona. Podejrzewam, że każda, która jest u dr G jest zadowolona ale ja u niego nie byłam. Jak po kilku przebojach z moją dr chciałam zmienić lekarza na dr G, to zaproponowano mi termin październikowy. Jednak ogólnie wiele rzeczy mi się nie podobało i drugi raz tej kliniki bym po prostu nie wybrała.
To mam nadzieje, ze teraz będzie tylko lepiej ;)
 
reklama
Ja przyjezdzalam ze swoimi wynikami z Olsztyna nawet nie wydrukowanymi tylko pokazywalam.mu w komorce. I tak samo bylo zawsze z telefonami tylko dzis trafilam na jakas jedze z obslugi co stwierdzila ze musze zaplacic za telefon
W Novum to jest zdecydowanie lepiej rozwiazane. Sa konsultacje medyczne codziennie do poludnia, na ktorych zadaje sie pytania i dyzurujacy lekarz albo Ci odpowiada od razu (ja np pytalam w trakcie stymulacji o mozliwosc znieczulenia u stomatologa bo mi wypadla akurat nieplanowana wizyta) jesli to jakas prosta sprawa, albo Cie rejestruje do lekarza prowadzacego na konsultacje, na ten sam dzien popoludniu. Ostatnio przed crio znalazlam sie w sytuacji podbramkowej, bo mialam w danym dniu cyklu zrobic usg i tego samego dnia dac znac swojemu lekarzowi jaki byl obraz. Ale w szpitalu od rana zeszlo mi tak dlugo, ze bylo juz po konsultacjach w klinice. Pomimo tego umowili mnie i popoludniu rozmawialam ze swoim lekarzem. A raz bylo tak, ze kazali zadzwonic na drugi dzien sie zarejestrowac bo pytalam o cos co moglo zaczekac 1 dzien.
Za nic sie ekstra nie placi.
No i na poczatku procedury, w trakcie stymulacji, podali nam numery alarmowe. Ale to do jakichs powaznych naglych sytuacji, chyba bardziej wlasnie gdyby hiperka sie pojawila, albo cos sie pomieszalo przy zastrzykach.
Takze jestem w szoku ze mozna az tak utrudniac kontakt z lekarzem jak tu opisujesz Gosiu
 
No właśnie ja podchodzę na sztucznym , moje wyniki są takie
3dzień cyklu
Lh2'38mlu/ml
Estradiol 130'30pg/ml
Progesteron 0'1ng/ml
6 dzień cyklu
Lh2'07 mlu/ml
Estradiol 211'50 pg/ml
Progesteron 0'10 mln
9 dzień cyklu
Lh 0'84 mlu/ml
Estradiol 170'60 pg/ml
Progestrron 0'10 ng/ml
Leki jakie przejmuje :
Od 1 dnia cyklu 1 tabletka estrofemu ,
Od 3dnia cyklu 2 tabletki estrofemu i neoparin
Od 6 dnia cyklu dodatkowo diwigel no o wiadomo wszystkie witaminy dla kobiet w ciąży .
Wizytę mam w poniedziałek żeby ustalić kiedy transfer .

Miałam 6 transferów i nigdy nie miałam badanych hormonów przed. Wyznacznikiem była tylko grubość endometrium.
Progesteron masz ładny, on ma zacząć rosnąć dopiero po wprowadzeniu luteiny.
Na reszcie niestety się nie znam, ale Na pewno któraś z dziewczyn pomoże:)
 
Miałam 6 transferów i nigdy nie miałam badanych hormonów przed. Wyznacznikiem była tylko grubość endometrium.
Progesteron masz ładny, on ma zacząć rosnąć dopiero po wprowadzeniu luteiny.
Na reszcie niestety się nie znam, ale Na pewno któraś z dziewczyn pomoże:)
Dziękuję kochana ❤
No ja zawsze musiałam robić te badania przed , teraz to będzie mój 3 transfer , no nic może po prostu panikuje zamiast zostawić tak jak jest bo i tak przecież nie mam na to wpływu
 
Bo teraz chyba mówiłaś ze to kolejna wizyta? A nie pierwsza ?
Spytałam co mi proponują w obecnej sytuacji. Oni proponując mi październik kiedyś uznali, że to będzie moja pierwsza wizyta. To fakt. Jednak to trochę dziwne, że będąc w trakcie leczenia i chcąc zmienić lekarza trzeba czekać na "pierwszą wizytę". Może to normalne ale mi się to nie mieści w światopoglądzie. ;)
 
W Novum to jest zdecydowanie lepiej rozwiazane. Sa konsultacje medyczne codziennie do poludnia, na ktorych zadaje sie pytania i dyzurujacy lekarz albo Ci odpowiada od razu (ja np pytalam w trakcie stymulacji o mozliwosc znieczulenia u stomatologa bo mi wypadla akurat nieplanowana wizyta) jesli to jakas prosta sprawa, albo Cie rejestruje do lekarza prowadzacego na konsultacje, na ten sam dzien popoludniu. Ostatnio przed crio znalazlam sie w sytuacji podbramkowej, bo mialam w danym dniu cyklu zrobic usg i tego samego dnia dac znac swojemu lekarzowi jaki byl obraz. Ale w szpitalu od rana zeszlo mi tak dlugo, ze bylo juz po konsultacjach w klinice. Pomimo tego umowili mnie i popoludniu rozmawialam ze swoim lekarzem. A raz bylo tak, ze kazali zadzwonic na drugi dzien sie zarejestrowac bo pytalam o cos co moglo zaczekac 1 dzien.
Za nic sie ekstra nie placi.
No i na poczatku procedury, w trakcie stymulacji, podali nam numery alarmowe. Ale to do jakichs powaznych naglych sytuacji, chyba bardziej wlasnie gdyby hiperka sie pojawila, albo cos sie pomieszalo przy zastrzykach.
Takze jestem w szoku ze mozna az tak utrudniac kontakt z lekarzem jak tu opisujesz Gosiu
No jak widzisz mozna
Trudno dzwonie w poniedzialek jesli beda mi kazaly zaplacic znowu to poprosze o zapisanie na wizyte w czwartek pojade do tego Gdanska i powiem lekarzowi zebh mi.rozpisal zejscie z lekow bo ja nie zamierzam za kazdy telefon placic 160 zl bo nie ukrywam zd tyle mnie kosztuje wizyta u mojego lekarza ns ktorej bede miala chociaz usg a nie zamienie 2 zdania przez telefon.
 
reklama
Do góry