reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny A jak w ogóle wygląda łyżeczkowanie macicy ? Jak wygląda okres rekonwalescencji po tym zabiegu ? Ile się czeka na kolejny transfer ?
Czyli jednak nie mialas lyzeczkowania? To cosjest mi sie ubzduralo. Sam zabieg jest krotki, moze z 10-15 min. Potem trzeba odczekac ok 3 miesiace, ale czasem wystarczy 2. Zalezy od lekarza i od tego czy ladnie sie zagoilo i wrocilo do normy.
 
Właśnie dzwonili z kliniki ...
W przyszłym tygodniu mam mieć łyzeczkowaną macice...
Leczenie nie przyniosło oczekiwanych rezultatów....
Straciłam pół roku...
Mam już dość tego wszystkiego... :(
Czas..ten czas ale może tak miało być. Może po tym wszystkim będziesz przyjdzie taka zapłata że powiesz: warto było zaczekać. Jesteśmy z Tobą i cały czas trzymamy kciuki, każda za każda!
 
Dziewczyny A jak w ogóle wygląda łyżeczkowanie macicy ? Jak wygląda okres rekonwalescencji po tym zabiegu ? Ile się czeka na kolejny transfer ?

Ja miałam lyzeczkowanie jamy macicy, bo mi ciaza obumarla w 8 tygodniu.
No kochana nie ma sue co dziwic jak takie owocne jajovranie bylo. Duzo pij, sikaj, dziwwczyny piły jakies bialkowe napoje chyba dla sportowcow. Gdzie siw leczycie, jakiw sa wskazania u Was do in vitro?

Ja się lecze w klinice w Krakowie. Niestety nie wiemy co jest przyczyną naszych niepowodzeń. Mamy 4 letniego syna poczętego zupełnie naturalnie. Później znowu zaszłam w ciążę ale obumarła mi w 8 tygodniu i miałam łyżeczkowanie. Od tamtej pory czyli od 2016 roku mimo świetnych wyników ciąży nie ma. Przeszłam już drożność i inseminacje. Według lekarza wszystko jest u nas w normie, nawet nasienie. A ciąży brak..
 
Do tego brałam bardzo małe dawki leków na stymulacje a i tak zareagowałam jak jakaś kura :)
W sumie o 2 dziecko staramy się już ponad 3 lata.
 
reklama
Ja miałam lyzeczkowanie jamy macicy, bo mi ciaza obumarla w 8 tygodniu.


Ja się lecze w klinice w Krakowie. Niestety nie wiemy co jest przyczyną naszych niepowodzeń. Mamy 4 letniego syna poczętego zupełnie naturalnie. Później znowu zaszłam w ciążę ale obumarła mi w 8 tygodniu i miałam łyżeczkowanie. Od tamtej pory czyli od 2016 roku mimo świetnych wyników ciąży nie ma. Przeszłam już drożność i inseminacje. Według lekarza wszystko jest u nas w normie, nawet nasienie. A ciąży brak..
To trza do ciechocinka jechac a nie na ivf huehue:D a w ktorej klinice jestes?
 
Do góry