reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
O właśnie,nie pomyślałam,że bierzesz doustnie.Właśnie ja na wzrost endo brałam go tylko dopochwowo (lekarz tak mi zalecił,mówił,ze tak lepiej sie wchłania i działa tam gdzie powinien :-) I mimo słabego endo,przy dawce 4 dziennie efekt był super

Ja też mam dowcipnie, 3x1. To ten estrofem jest na dobre endo, jejku nie wiedziałam, dobrze że jesteście!!!dzięki
 
Nie do konca sie zgadzam z Tobą. Takie wizyty na izbie przyjęć nas przede wszystkim uspokoja. Ja za kazdym razem dzwonilam do mojego gin z kliniki i kazal jechac na izbe bo to.mnie uspokoi. Nigdy lekow mi nie dodawali jak sie dowiedzieli ile biore. Ale dzieki badaniu moga stwierdzić skad to plamienie/krwawienie i dac jakies zalecenia.
Tyle ze jeśli jest naprawdę wcześnie to nie dość ze można nic nie zobaczyc jeszcze zwłaszcza przy krwawieniu to cytując gina któremu bardzo ufam „lepiej tam nie gmerać”. I duże prawdopodobienstwo ze nic się nie zobaczy i zdenerwuje jeszcze bardziej. Nie mówiąc o tym co się nie raz na izbach dzieje... Kiedyś z bólem naprawdę duzym na ginekologicznej czekałam od bladego świtu do 12 na przyjęcie, myślałam ze się zaraz położę na podłodze z tego bólu.
 
reklama
Hej zgłaszam że leżę w szpitalu a więc tak bardzo mnie bolał ten jajnik wzięłam leki ale to nic nie dawało i pojechałam przyjęli mnie koło 23 a więc torbieli nie widać jajnik trochę powiększony Ale bez torbieli więc to jest dobra wiadomość ale może być stan zapalny np pęcherza albo przypadków pobrali wyniki crp morfologie mocz dali leki przeciwbólowe i rozkurczowe i zasnęłam Ale znowu się przed chwilą obudziłam z tym bólem o dali tym razem ketonal w tabletce Ale tak dziwnie to boli tak jak po punkcji ;( do dupy z tym zobaczymy jak wyjdą wyniki
 
Do góry