reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Bidula. Ja z kolei jadła bym za 2, ciagle glodna
Wszystko przed Toba kochana:laugh2: na poczatku ciazy tez mialam taki apetyt:) potem byl okres wstretu to jedzenia, zapachów i wogole a teraz? Np pani @zylwia na ibstagrama rzuci zdjecie z McDonalda i babo idzie sie wsciec i trza zajechac cos kupic. Teraz mi sie cholerne chce tego.pycha serka panierowanego ale mam zawalony piec bo dzis 18kg truskawek przerobilam i jest wielki garnek z kompotami na piecu a mężu śpi i nie ma mi.kto miejsca na piecu zrobic na patelnie
 
Wszystko przed Toba kochana:laugh2: na poczatku ciazy tez mialam taki apetyt:) potem byl okres wstretu to jedzenia, zapachów i wogole a teraz? Np pani @zylwia na ibstagrama rzuci zdjecie z McDonalda i babo idzie sie wsciec i trza zajechac cos kupic. Teraz mi sie cholerne chce tego.pycha serka panierowanego ale mam zawalony piec bo dzis 18kg truskawek przerobilam i jest wielki garnek z kompotami na piecu a mężu śpi i nie ma mi.kto miejsca na piecu zrobic na patelnie
no już nie powiem kto wstawia jakieś nalesniczki piczki i w ogóle :laugh2:
 
Dziś mam 8t0d i od ok. 4 dni jest kiepsko, ale najgorzej chyba dziś. Pije imbir z cytryna, jem migdały i raczej nic to nie daje. A gdzie to do 13 tygodnia wytrzymać..? :surprised:
Zdrowa ciąża to zazwyczaj wymioty :-) Ja wymiotowalam do 25 tc teraz nadal się zdarza ale już mniej. Nie zjadłam żadnego leku. Miałam tylko kroplówki bo byłam bliska odwodnieniu i schudłam 9kg. Nie żałuję żadnej chwili spędzonej nad wc :-)
 
Cześć. Od kilku dni Was czytam. Chciałbym dołączyć. My staramy się ok 3 lata. Próbowaliśmy stymulowania, ale się nie udało. Zdecydowaliśmy się na klinikę niepłodności. Ze względu i na mnie i na męża zostaliśmy przekierowani na in vitro. Dzisiaj mam zabieg pobrania komorek. W sumie to już się zbieramy do wyjścia. Niestety wiem, że w tym miesiącu nie będę miała ich podanych, ze względu na hiperstymulacje, lekarz boi się o mnie i woli poczekać. Tak się boję, nigdy nie byłam pod narkoza. Proszę trzymajcie za mnie kciuki.
 
Cześć. Od kilku dni Was czytam. Chciałbym dołączyć. My staramy się ok 3 lata. Próbowaliśmy stymulowania, ale się nie udało. Zdecydowaliśmy się na klinikę niepłodności. Ze względu i na mnie i na męża zostaliśmy przekierowani na in vitro. Dzisiaj mam zabieg pobrania komorek. W sumie to już się zbieramy do wyjścia. Niestety wiem, że w tym miesiącu nie będę miała ich podanych, ze względu na hiperstymulacje, lekarz boi się o mnie i woli poczekać. Tak się boję, nigdy nie byłam pod narkoza. Proszę trzymajcie za mnie kciuki.
Będzie wszystko dobrze, narkozę masz tylko koło 15min.myśl o tym, że już bliżej transferu i że to już się dzieje hih mi to pomogło. Daj znać jak po wszystkim i po pobraniu nie przemęczaj się, owocnego brania!!! ;)
 
reklama
Cześć. Od kilku dni Was czytam. Chciałbym dołączyć. My staramy się ok 3 lata. Próbowaliśmy stymulowania, ale się nie udało. Zdecydowaliśmy się na klinikę niepłodności. Ze względu i na mnie i na męża zostaliśmy przekierowani na in vitro. Dzisiaj mam zabieg pobrania komorek. W sumie to już się zbieramy do wyjścia. Niestety wiem, że w tym miesiącu nie będę miała ich podanych, ze względu na hiperstymulacje, lekarz boi się o mnie i woli poczekać. Tak się boję, nigdy nie byłam pod narkoza. Proszę trzymajcie za mnie kciuki.
Witaj, kciuki trzymamy mocne, nic nie bój - to tylko chwila przyjemnego snu, gorzej będzie potem, bo jak dużo jajek to możesz odczuwać brzuch przez kilka dni. Miłych snów :) A jaki u Was problem zdiagnozowany?
 
Do góry