reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Do dziewczyn z PCO (czyli do tych co okresy przybywają, jak pociągi PKP), a jednocześnie po poronieniu. Jestem miesiąc po i w szpitalu powiedzieli, że po miesiącu powinien przyjść okres, lub według cyklów PcO. W piatek miałam plamienie i czułam się na okres ale to była atrakcja jednodniowa, od soboty sucho bez objawów. Czy po poronieniu miałyście jakieś plamienie przed prawdziwym potokiem czerwonym?
Biedroneczko ja po łyżeczkowaniu czekałam równo 5 tygodni a po poronieniu samoistnym miałam po 16 dniach, kolejny cykl był miał 19 dni. U mnie pco z całym dziadostwem świata, ale @ na odwrót - raczej rzadko się spóźniają, zawsze wcześniej. Jak mam zapas dupka to biorę od 17-19dc rzez tydzień, żeby @ opóźnić i żeby przyszła w miarę terminowo a nie byle jak. Sama z siebie to mam takie z doopy cykle, jakby chciało to by cały cykl kapało.
 
reklama
Kochana nie wolno Ci robic scratchingu juz pamietaj. Ja miałam ten pierwszy wynik 30,1 a ten drugi pobady 40, dodatkowo z immunofenotypu komorki NK na poziomie 11,4 i mialam zalecone 2 wlewy ibtralipid 20% 100ml -przed i po dodatkowo 250 ml soli fizjologiczne,pierwszy wlew 2 tygodnie przed transferem, drugi w dniu transferu i trzeci 4 tygodnie pi becie potwierdzajacej ciaze
Hmm... Będę musiała to jakoś zasugerować Pani Dr. Ona zawsze mi tłumaczyła że to dla łatwiejszego zagniezdzenia.... powtórzyłam dzisiaj bete. Dziś jest 12dpt i nic nie ruszyło... <1,20. Odstawiam leki :(:( powiem szczerze ze po zdiagnozowaniu problemu z allo mlr i szczepieniach, które dały efekty wierzyłam na 99% ze wreszcie się uda...
 
Hejka dziewczyny wzięłam 5 tabletkę i nadal okresu brak boli jajcor bardziej niż bolał a do dupy z tym wszystkim ;(
 
Ja gonapeptyl brałam od 4 do 15.05. Więc 11 dni. Po tym czasie dołączyła kolejne dwa zastrzyki i już mam 6 pęcherzyków, ale czuję że rosną i pojawiają się kolejne
emoji28.png
moj Małżonek śpiewa jak robię zastrzyki Go Go power Rangers
emoji28.png
emoji28.png
emoji28.png
emoji23.png
emoji23.png
emoji23.png
Haha, to twoj jeszcze z humorem podchodzi. Moj ucieka, abym nie prosila go o robienie mi zastrzykow :D
 
Hmm... Będę musiała to jakoś zasugerować Pani Dr. Ona zawsze mi tłumaczyła że to dla łatwiejszego zagniezdzenia.... powtórzyłam dzisiaj bete. Dziś jest 12dpt i nic nie ruszyło... <1,20. Odstawiam leki :(:( powiem szczerze ze po zdiagnozowaniu problemu z allo mlr i szczepieniach, które dały efekty wierzyłam na 99% ze wreszcie się uda...
Kochana umów sie do Pasnika albo Sydora. Przecież Twoja pani dr nue ma prawa Cue zmusic do zrobienia scratchingu
 
reklama
@Tutisia bo screaching moze i pomaga ale nie jak sie ma problemy immunologiczne. Ja tez bylam glupia i zrobilam bi nie wiedzialan ze pogarszam swoja sytuacje. Potem posluchalam dziewczyn i juz nie robilam
 
Do góry