reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Cześć Kochane :) melduję, że wracam do gry ;) to znaczy chyba... w środę mam wizytę u onkologa, bo moje znamię zostało ponownie zbadane i już będzie wynik, a w czwartek mam wizytę w klinice, bo @ powoli się rozkręca :D także proszę o wpisanie mnie do kalendarza na 10.05 i o mocne trzymanie kciuków w środę :confused:
 
reklama
Ja już po drugiej wizycie kontrolnej, w środę kolejna jajca rosna, ale jeszcze nie są takie jak powinny byc. Dziś dołączyli kolejny zastrzyk - cetrodite. ( A biorę już Menopur i Gonal). Będę pokluta jak nie wiem co...Ale czego się nie robi dla szczęścia oby to wszystko pomogło. Powodzenia dla wszystkich;-)
 
Pysia leeeż i jeśli odstawiłaś jakies leki t może do czwartku przynajmniej do nich wróć, skoro beta znów ruszyła... Kurde jakie to wszystko bez sensu, jedna wielka niewiadoma.. :/
Byłam dzisiaj u innego lekarza i kazał mi wrócić do leków także biorę je na nowo ..kazał być dobrej myśli i leżeć ... Także leżę czekam i zbieram siły na wizytę w czwartek :)
 
Takiej gwarancji nikt Ci nie da ale ważne, żeby teraz rosła. Niedawno @dżoasia miała podobną sytuację, że była niska beta ale się rozkręciła.
Z niskich bet też są ciążę, tak więc trzeba wierzyć, że wszystko dobrze się skończy.
Teraz trzeba liczyć na dobry przyrost. :)
@dżoasia a Ty jak mialas taka niska bete na poczatku to bylas u lekarza? Opowiesz jak to bylo wtedy?
 
Super. Dzisiaj 8 dpt? Była blastka czy 3 dniowy? Pytam, bo jutro mam 8 dpt 3 dniowego i zastanawiam się czy iść na betę czy nie iść. ;)

Ja w lipcu 2017r mialam cala procedure i 3 zarodki z czego 1 zostal podany i zaszlam w ciaze ale niestety bylo poronienie w 6 tygodniu i teraz mialam transfer 1 zarodka z tych dwóch zamrozonych. Mam nadzieje ze tym razem bedzie ok
 
reklama
@dżoasia a Ty jak mialas taka niska bete na poczatku to bylas u lekarza? Opowiesz jak to bylo wtedy?
Nadzieja, u mnie tez tak slabo rosla (6,8,10,12,14 dpt byla odpowiednio 4,16,38,80, 250). Potem jak bylam na usg kiedy beta byla ok 500 to jeszcze nic nie bylo widac. W 19dpt mialam 1440 ale dostalam krwotoku i poronilam... na drugi dzien bylam na usg i cos jeszcze bylo widac na usg ale beta poleciala w dol niestety. Kochana u Ciebie nie ma sie co oszukiwac, dobrze to niestety nie wyglada, ale zawsze do samego konca trzeba miec nadzieje... ja zawsze mam :( trzymam kciuki :*
 
Do góry