reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Czesc dziewczyny. Dostalam przed chwilą wynik beta hcg i wynosi 15,970 mIU/ml, więc jestem chyba jestem w ciążyyyy huraaaa.
Dodam że licząc od ostatniej miesiączki wychoszi na 3 tydzień i z tego co patrze na normy hcg to zgadza sie :)
Super. Dzisiaj 8 dpt? Była blastka czy 3 dniowy? Pytam, bo jutro mam 8 dpt 3 dniowego i zastanawiam się czy iść na betę czy nie iść. ;)
 
Dalej jestem w szoku. Nie wierzylam,ze sie uda. 3 inseminacje i nic. W międzyczasie ciagle cuda wianki...Jestem przeszczesliwa i kazdej z Was tego zycze. Teraz będzie drżenie o przyrost....A Ty nie skusisz sie jutro na bete?
Właśnie nie wiem, boję się zawodu. Na razie żyję w niewiedzy i jakoś to idzie, ale po becie koniec ze złudzeniami.
 
Tak. To objaw przyjmowania dużych ilości progesteronu. Dziewczyny już pisały że na takim etapie nie ma się co doszukiwać objawów bo ich autentycznie nie ma. Wszystko to są efekty uboczne przyjmowanych leków
Tak, dzisiaj właśnie mnie tak zmogło. Przez te leki nie można normalnie funkcjonować.
 
reklama
Kusisz. No nie wiem sama. Obawiam się, że nic z tego nie będzie i nie wiem, czy jestem na to gotowa. :(
Ja Cię rozumiem, ja miałam wtedy weryfikacje w klinice i musiałam iść, nie miałam mrozaczków, bo nie dotrwały do 5 doby, ale rano zrobiłam test co by przy lekarzu nie płakać, tylko wypłakać się w domu no i zobaczyłam drugą jasną kreseczkę.
 
Do góry