reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
O kurcze...to ja w poniedziałek mialam 10 mm. Od dzis zaczynam przyjmowac luteine itd. A transfer w poniedziałek. To nie urosnie mi za bardzo? :szok: A luteine moge pakcem aplikowac,prawda?
Kochana u mnie przed drugim transferem jak endo miało 9mm to transfer miałam 10 dni później. Zadomowiły się wtedy oba maluchy :)
 
@Biedroneczka83
Najwazniejsze ze sa gdzies blisko:) zobaczymy jak to u mnie bedzie.

A tak z innej beczki jaka ksiazke polecacie do przeczytania? Cos bym sobie wypozyczyla zeby nie myslec czy sie udalo czy nie:)
Polecam Kena Folletta Filary Ziemi, Świat bez końca i Słup ognia :) taka trylogia powieści historycznych. Dla zachęty dodam, że ja i historia to 2 różne światy ale te książki super wciągają, nie będziesz się nudzić :)
 
Jutro jade. Nie wiem jak wstane bo wlasnie racam z roboty a musze wstac o 3:szok:
Kimniesz sie na miejscu jak juz bedziecie. Jutro szczepi.sie tez @adansonia:)
Z doswiadczenia Ci powiem.ze rano nie oplaca sie miejsca zajmowac bo one szybko krew facetom pobieraja. Na szczepienie przychodziłam tak.godzinę wczesniej i zajmowalam.sobie miejsce.
 
Kimniesz sie na miejscu jak juz bedziecie. Jutro szczepi.sie tez @adansonia:)
Z doswiadczenia Ci powiem.ze rano nie oplaca sie miejsca zajmowac bo one szybko krew facetom pobieraja. Na szczepienie przychodziłam tak.godzinę wczesniej i zajmowalam.sobie miejsce.
Tak, ale ze względu na odległość wolę wyjechać trochę wcześniej a nie na ostatnią chwilę z językiem na brodzie jechać :p A to szczepienia jakoś długo trwają czy co, że trzeba miejsca wcześniej zajmować?
 
reklama
Do góry