reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

A powiedzcie minczy wy chodzicie na takie wizyty po transferowe? Mi lekarz wspomnial o 3 takich wizytach co 3 dni... No i po co to? Ja chodzasc tam sie stresuje. Chyba bym wolala po prostu csekwc na dzien wykonania bety. Czy to nie jest naciaganir? Co on tam zobaczy?
Nigdy na żadnej takiej wizycie nie byłam... i szczerze nie wiem czemu ona miałaby niby służyć.
 
reklama
Hej dziewczyny. Jestem zaniepokojona dziś się obudziłam i piżame miałam ubrudzona na brązowo. Tak jak by krew wymieszaną z luteina. Wczoraj pobolewał mnie brzuch. Myślicie żeby jechać do lekarza ?

Ja też tak plamilam do 12 tygodnia, raz nawet świeżą krwią. Za każdym razem jechałam na usg lub do lekarza i zawsze było w porządku, choć nie powiem, zawsze schodzilam na zawał :-)
Będzie dobrze, pozdrawiam :-)
 
A powiedzcie minczy wy chodzicie na takie wizyty po transferowe? Mi lekarz wspomnial o 3 takich wizytach co 3 dni... No i po co to? Ja chodzasc tam sie stresuje. Chyba bym wolala po prostu csekwc na dzien wykonania bety. Czy to nie jest naciaganir? Co on tam zobaczy?
W invimedzie w poznaniu pp 10 dniach od transferu jest beta bez wizyty, a pp kolejnych 2 tyg wizyta z usg.
 
Ja też tak plamilam do 12 tygodnia, raz nawet świeżą krwią. Za każdym razem jechałam na usg lub do lekarza i zawsze było w porządku, choć nie powiem, zawsze schodzilam na zawał :-)
Będzie dobrze, pozdrawiam :-)
No zawał to mało powiedziane. Wszystkie wizyty po transferowe są bardzo stresujące
 
Dziewczyny rozmawiałam z dr że względu na zmianę ukrwienia szyjki macicy mam aplikować luteine paluszkami, natomiast dopytalam się do kiedy ile jakie leki mam brać i prolutex do 30.04, luteina do 20.06, fraxiparine do 27.05, duphaston do 17.06, estrofem 2 tyg po 2x dziennie potem 1x dziennie przez tydzień zas encorton kazał mi odstawiac od jutra przez 3 dni po 0,5 tabl 10 mg i zastanawiam się czy nie zaczekać z tym odstawia biem encorton u do piątku do wizyty u lekarza prowadzącego ciążę po wizycie serduszkowej i zobaczyć co od powie
Poczekaj z encortonem
 
Cześć dziewczyny. Dziś mam wizytę przed 3 transferem. Transfer prawdopodobnie 02.05. Dziś muszę jednak się zastanowić i powiedzieć ile zarodków podać. I szczerze to nie wiem co robić. Poprzednie nieudane transferu były ponoć z powodów naturalnym. Mam 4 mrozaczki 5 dniowe. Z jednej strony boję się że nie dam rady z blizniakami a z drugiej boję sie kolejnego rozczarowania jak nie zostanie ze mna ten jeden podany. Z tego co tu czytam i śledzę forum to naprawdę duzo tu Was doswiadczonych i mądrych kobiet. Poradzcie coś.:)
 
reklama
Cześć dziewczyny. Dziś mam wizytę przed 3 transferem. Transfer prawdopodobnie 02.05. Dziś muszę jednak się zastanowić i powiedzieć ile zarodków podać. I szczerze to nie wiem co robić. Poprzednie nieudane transferu były ponoć z powodów naturalnym. Mam 4 mrozaczki 5 dniowe. Z jednej strony boję się że nie dam rady z blizniakami a z drugiej boję sie kolejnego rozczarowania jak nie zostanie ze mna ten jeden podany. Z tego co tu czytam i śledzę forum to naprawdę duzo tu Was doswiadczonych i mądrych kobiet. Poradzcie coś.:)
Nie ma co radzić... :p
Każda robi jak uważa...Ale ja bym wzięła dwa :):)
 
Do góry