reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Pilnuj bety. Nie chce straszyc ale ostrzec ja akurat (wiek ze kazdy przypadek jest inny, i inne objawy) mialam bete 130 potem spadla 120 a nastepnie urosla do 149 i przestala rosnac. Lekarz mi powiedzial odstaw leki jak dostaniesz miesiaczke to znaczy ze sie oczyscilo i nie udalo. W moim przypadku zaufalam lekarzowi, dostalam miesiaczke a 4 tyg pozniej trafilam na sor z rozlana ciaza pozamaciczna jajowodowa brakowalo paru godzin i bylo by po mnie. Zdrowy rozsadek moj i ratownika mnie uratował. Po miesiaczce dodam ze nie mialam juz zadnych objawow ciazy ale przed to bole itp byly. Reasumujac moniturujcie bete jak kaza odstawic leki sprawdz by spadla o 0 lub do 2 mimo miesiaczki bo moze byc roznie


Naczytałem się o tym i wiem że w przypadku gdy każe odstawić to musimy badać się aż zejdzie do 0 ale dzięki za radę.
 
Pilnuj bety. Nie chce straszyc ale ostrzec ja akurat (wiek ze kazdy przypadek jest inny, i inne objawy) mialam bete 130 potem spadla 120 a nastepnie urosla do 149 i przestala rosnac. Lekarz mi powiedzial odstaw leki jak dostaniesz miesiaczke to znaczy ze sie oczyscilo i nie udalo. W moim przypadku zaufalam lekarzowi, dostalam miesiaczke a 4 tyg pozniej trafilam na sor z rozlana ciaza pozamaciczna jajowodowa brakowalo paru godzin i bylo by po mnie. Zdrowy rozsadek moj i ratownika mnie uratował. Po miesiaczce dodam ze nie mialam juz zadnych objawow ciazy ale przed to bole itp byly. Reasumujac moniturujcie bete jak kaza odstawic leki sprawdz by spadla o 0 lub do 2 mimo miesiaczki bo moze byc roznie
Jeszcze tylko powiedz jak sie zorientowali że to pozamaciczna była. Wolę wiedzieć na co kierować lekarzy w razie w.
 
woooow taka zwierzyna mówisz i to w Wawie... suuuper.
Ja sie wychowałam na jelonkach. Lazurowa i te rejony. po drugiej stronie lazurowej pola uprawne były. pamietam ze mama kazałaisc kupic kapuste czy cos a ja z kolezanka na pole i wykopywałysmy a piniążek do kieszeni hahaha teraz blok na bloku. Kurdę Koniczyna i LAseczki z Wawy np. @Oczekiwanie2017 , ,@labelladurmiente ,@Margit2018 @walczaca o szczescie i kto tam jeszcze zorganizujmy spotkanie w Wawie! Trochę nas jednak jest! Kto jest za?:) @PaulinkaP kiedyś mówiłas ze jak coś to przyjedziesz też. Chętna? :)
Chętna jestem ;)
 
reklama
Do góry