reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Hej, mam pytanie odnośnie leków. W poniedziałek kończy mi się lutinus i tu pytanie, czy można go zastąpić luteiną dopochwową? U mnie w mieście lutinus jest za 230 zł [emoji33]starcza mi go na tydzień, a do 12 tygodnia trzeba przyjmować. Czy Wy po transferze zmieniałyście leki, a nawet ich dawkowanie? Czy ten lutinus jest faktycznie nie do zastąpienia?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Spokojnie możesz zastapic
 
reklama
Superowo!!! Jestem mega zadowolona. :)
Zdradze Wam sekret: @dżoasia pamieta wszystko nawet nie majac przy sobie naszych teczek :D

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Hahahahaha mialam mini sciage w rekawie :D trenowalam w szkole i na studiach, widac opanowalam do perfekcji, skoro tego nie zauwazylyscie!
 
reklama
A ja mam dylemat czy zrobic sobie z 2-3miesiace czy isc za ciosem.mialam 2kriotransfery pod rzad i zostal mi jeden blastus. Jak myslicie to ma jakis wplyw


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry