reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Kochane, cos tam hyba zaskoczylo, bo dzisiejsza popoludniowa beta wynik 41. To jest 9dpt jednego trzydniowego maluszka [emoji4] powiedzcie prosze, ze moge sie cieszyc, bo juz nie mysle racjonalnie!

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Haaaaa!!! ❤ suuuper :) ja w 10dpt robiłam 3dnioweho kropka i miałam bete 57 ❤ teraz zrob powtórkę w piątek ✊
 
Dziewczynki kuje mnie i trochę boli tak jakby jajniki po lewej stronie rzadziej po prawej i trochę w brzuchu..wzielam 2nospy .. to normalne ?

Jeśli to nie bardzo ostry ból i nie ma skurczy to chyba normalne. Ja od jakiegos czasu też tak mam, na początku myślałam że to bol jajników ale jednak nie. Częściej z lewej strony, rzadziej z prawej (jak u Ciebie). Wszystko się w środku powiększa więc musi ciągnąć i troszkę kłuć :). Maluszek miejsce sobie robi.
 
Jeśli to nie bardzo ostry ból i nie ma skurczy to chyba normalne. Ja od jakiegos czasu też tak mam, na początku myślałam że to bol jajników ale jednak nie. Częściej z lewej strony, rzadziej z prawej (jak u Ciebie). Wszystko się w środku powiększa więc musi ciągnąć i troszkę kłuć :). Maluszek miejsce sobie robi.
Nie nie skurczy na szczęście nie ma ! No to się trochę uspokoiłam ;) ehh....cale Zycie w stresie :p
 
Kochane, cos tam hyba zaskoczylo, bo dzisiejsza popoludniowa beta wynik 41. To jest 9dpt jednego trzydniowego maluszka [emoji4] powiedzcie prosze, ze moge sie cieszyc, bo juz nie mysle racjonalnie!

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Wynik piękny :-)) możesz się cieszyć! Teraz tylko powtórka za dwa dni,przyrost piękny i czekamy na serduszko!! :-D
 
@Ppatka bardzo mi przykro. Transfer miałyśmy tego samego dnia, dlatego tak Cię pamiętam. Dzisiaj w klinice była też dziewczyna z tego samego dnia - też się jej nie udało. Nie mogłam się powstrzymać - wyściskałam zupełnie obcą mi kobietę (a raczej jestem z tych niedotykalskich). Tak bardzo bym chciała, żeby wszystkim udawało się od razu.
;-( też bym bardzo chciała żeby nam się wszystkim udało . . Ale chyba tak się nie da.. Nie wiem co dalej u mnie będzie . . Ale będę was czytała . Trzymam za Was wszystkie kciuki :-* (wczesniej gdzies widziałam że któraś z Was potrzebowała jakieś leki jak coś to piszcie do mnie to wyśle)
 
reklama
Do góry