reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
No tak masz racje. Trzeba zajac czyms glowe zeby nie myslec o ivf. Teraz tez sie angazuje w kosztorysy i ogarnianie kredytu na budowe, ale jak sie zaczely pojawiac problemy z wkladem wlasnym, to odpuscilam, bo tez nie spalam z nerwow [emoji16] i stwierdzilam ze co ma byc to bedzie, najwyzej zostaniemy w naszym malym mieszkaniu [emoji16]
moze faktycznie seriale to bedzie dobry pomysl [emoji5] a muzyka? Ty Asia chyba mialas jakas relaksujaca? [emoji4]
Co do bety, mialam podany 3dniowy zarodek, a dzis dopiero 8dpt. Planowalam jutro siknac sikanca (czytam ze wiele z Was tak robi dzien przed beta) a w czwartek bete. I chyba podjade na tego Zeromskiego na krew. W kazdym innym labie jak dzwonie mowia mi ze wyniki beda dostepne dopiero po godz.18 w dniu pobrania lub nastepnego dnia.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja dla relaksu wlaczam soie.ie trening autogenny schulza - polecila go kiedys @gosia321 i mi sie bardzo podoba :)
A co do wynikow to w kazdym labo zawsze mialam ok 16 a tu na Zeromskiego max po 3 godzinach, ale jak teraz otatnio jezdzilam ok 7 rano to o 8.30juz mialam w internetach:) a w niedziele tylko godzine czekalam! Tylko raz mi babeczka powiedziala zeby sie spodziewac.poznym wieczorem bo maja urwanie glowy ale i tak wynik byk o 13tej :) wiec pod tym wzgledem naprawde polecam, tylko sie nie przestrasz jak tam zejdziesz, bo korytarz tam na dole wyglada jak jakies katakumby haha ;)
 
Ja dla relaksu wlaczam soie.ie trening autogenny schulza - polecila go kiedys @gosia321 i mi sie bardzo podoba :)
A co do wynikow to w kazdym labo zawsze mialam ok 16 a tu na Zeromskiego max po 3 godzinach, ale jak teraz otatnio jezdzilam ok 7 rano to o 8.30juz mialam w internetach:) a w niedziele tylko godzine czekalam! Tylko raz mi babeczka powiedziala zeby sie spodziewac.poznym wieczorem bo maja urwanie glowy ale i tak wynik byk o 13tej :) wiec pod tym wzgledem naprawde polecam, tylko sie nie przestrasz jak tam zejdziesz, bo korytarz tam na dole wyglada jak jakies katakumby haha ;)
Haha kochana sam fakt zebym ogarnela samodzielnie dojazd na Zeromskiego bedzie juz cudem [emoji16] i stwierdzilam ze skoro sie pofatyguje tak daleko, to jednak zrobie tez przy okazji progesteron i estradiol. Tylko pisalas zeby pobrac krew przed lekami. Czyli co? Najpierw wycieczka do Krk na krew, a pozniej dopiero estrofem, luteina pod jezyk i lutinus dowcipny?

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@dżoasia jak tam u ciebie? Od rana czekam na info :biggrin2:
U mnie czysto i spokojnie :) tzn tylko takie brudy mi wychodza z resztkami lekow ale to wiadomo.
A ty kochana nie przesadzaj z tymi oknami, mi mowili w klinice zeby nawet starac sie nie siegac zbyt wysoko po cos i tu nie chodzilo o ewentualne zawroty glowy tylko zeby brzucha nie naciagac. Zeby potem nie bylo placzu kochana :*
 
Dokladnie tak nam powiedzial Zamora. Ze moj wiek i pierwsze podejscie to jedna sprawa. Ale ze dla nas wszystkich celem jest donoszenie ciazy i urodzenie zdrowego dziecka, a nie strata ewentualnej blizniaczej. Nie wiem czy jestem jakas nie teges, ale on mocno sie przeciwstawial blizniakom w moim przypadku, wlasnie ze wzgl na stan zdrowia. Moze jak zobaczyl ze boli mnie podczas kazdego badania usg dopochw. przy stymulacji, stwierdzil ze co jak co ale dwojki to nie dam rady urodzic [emoji6]
Mysle ze nie ma co szukac zlych intencji[emoji5] oni i tak maja pacjentow i jakies tam sukcesy na koncie. Nie musza siegac po takie srodki wyludzania pieniedzy od ludzi zeby zarobic[emoji5]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Ok. Wszystko jasne, tylko że wcześnie byłam namawiają na dwa, teraz zauważyłam zmianę nastawienia. Każdego namawiają na jedno, podając inne powody. Oczywiście kierują się dobrem pacjena. To wszysto to socjotechnika. Wcześniej pytałam się o bezpieczeństwo bliźniaczej ciąży i może dwa zarodki to za duże obciążenie dla macicy. Spojrzała.sie na mnie jak na Kubusia Puchatka z bardzo małym rozumiem. Upewniala że dwa zarodki, to dwa razy więcej szans na powodzenie.
 
reklama
Aska ale cale forum chce wiedziec,zadzwon i przekaz:):):)
Annemarie a co jesli ona spadla? To sie tylko bede denerwowac. Moze dlatego nie dwonili. Pisalam wczoraj o mojej teorii wrzesnjowego poronienia - nie ma ch.ja musialy byc trojaczki, przy krwotoku jeden sie ulotnil i dlatego beta spadla, inaczej nie mam jak wyjasnic spadku bety o polowe w kilkanascie godzin, jesli po poltora tygodnia w macicy byly nadal 2 pecherzyki. Jakbym wtedy nie leciala na usg podczas krwawienia tylko tak jak teraz poczekala jak ustanie to moze byloby co ratowac. Teraz juz nic na to nie poradze, ale wiem jedno, ze juz nigdy nie pojade na usg przy krwotoku, bo ch.ja wtedy widac...
 
Do góry