reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Czy też miałyście w dzień w który miała przyjść @ takie normalne bóle jak zawsze ? Ja dziś jestem 10 dpt i nie wiem czy nie zrobię sikanca.. przez ten ból już nie wiem co myśleć .
 
reklama
Czy też miałyście w dzień w który miała przyjść @ takie normalne bóle jak zawsze ? Ja dziś jestem 10 dpt i nie wiem czy nie zrobię sikanca.. przez ten ból już nie wiem co myśleć .
Ja właśnie po tygodniu miałam takie bóle jak na @ i na drugi dzień zrobiłam sikanca bo już myślalam że to koniec. A teraz 15dpt i beta pozytywna
 
reklama
Nie kochana,
znam co najmniej 7 dziewczyn ktore tam podchodzily i dostaly po dwa (wszystkie juz maja dzieci z Novum)
Mysle ze lekarze nie robia tego nikomu "na zlosc" tylko kieruja sie wieloma czynnikami jak twoj stan zdrowia,wiek ,czy powod dlaczego tam wogole wyladowalas.
Blizniaki ,super sprawa w zyciu tego nie bede negowac ,ale trzeba je donosic tak zeby zapewnic im dobry start w zycie,o tym przede wszystkim mysla lekarze podajac ci jeden a nie dwa zarodki.
Inna sprawa powinni te kwestie wytlumaczyc ,w koncu to ma byc wasza decyzja z pelna swiadomoscia mozliwych powiklan.
Dokladnie tak nam powiedzial Zamora. Ze moj wiek i pierwsze podejscie to jedna sprawa. Ale ze dla nas wszystkich celem jest donoszenie ciazy i urodzenie zdrowego dziecka, a nie strata ewentualnej blizniaczej. Nie wiem czy jestem jakas nie teges, ale on mocno sie przeciwstawial blizniakom w moim przypadku, wlasnie ze wzgl na stan zdrowia. Moze jak zobaczyl ze boli mnie podczas kazdego badania usg dopochw. przy stymulacji, stwierdzil ze co jak co ale dwojki to nie dam rady urodzic [emoji6]
Mysle ze nie ma co szukac zlych intencji[emoji5] oni i tak maja pacjentow i jakies tam sukcesy na koncie. Nie musza siegac po takie srodki wyludzania pieniedzy od ludzi zeby zarobic[emoji5]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry