reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
A Ty mozesz wogole pracowac na nocki. Mi lekarz powiedział ze nie mozna pracowac w ciazy w nocy....
Moja praca polega na tym że przegrana w piżamie leżę w łóżku i co jakiś czas zaglądam do moich podopiecznych. Wszystko jest pod alarmem więc jestem na dyżurze gdyby np nastąpił atak padaczki.

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja mam prolutex i luteine podjęzykowa. Tez myslalam nad ta betą ale dr mówiła żeby już nie robić :/
Ja bym zaufala dr. Jesli mowi zeby sie nie martwic to najlepsze co mozesz zrobic to starac sie nie poddac stresowi i czekac do wizyty.

To jest drugi wynik przy pierwszej weryfikacji betę miałam 3 dpt i wyszła 14
Wydaje mi sie ze 3 dpt to nie jest wiarygodne badanie i w ogole bym sie nim nie sugerowala. Zrob spokojnie za 2 dni, bedzie dobrze!

Dziewczynki , dostalam wynik . W piatek 7dpt ( jak sie okazalo a nie 8) bylo 41,3 , dzis 10 dpt 186,7 . Chyba dobrze tak na oko . ?
Super! Cichutko gratuluje! Masz podobny poziom bety jak ja, w 8 dpt mialam 50 a w 10dpt 115.

Beta 59.30........o boze...
Progesteron 14.1 ..chyba maly?
Fantastycznie! Gratulacje :)))) Niestety do progesteronu sie nie umiem odniesc, ja jestem na prolutexie i Crinone i mam 90-100 poziom progesteronu. Nawet nie wiem czy moj lekarz nie przegina :/
 
@zylwia boze tak sie ciesze!! Az mi serce na chwile stanelo jak widzialam ze cos napisalas!!!

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Hihih nastrachalam Cię ?:D ja też bardzo się cieszę teraz czekam w środę na piękny przyrost :) więc jeszcze trochę nerwów bedzie.. A Ty jutro mnie będziesz stresowala ?:D sikalas dzis?
 
reklama
Ja bym zaufala dr. Jesli mowi zeby sie nie martwic to najlepsze co mozesz zrobic to starac sie nie poddac stresowi i czekac do wizyty.


Wydaje mi sie ze 3 dpt to nie jest wiarygodne badanie i w ogole bym sie nim nie sugerowala. Zrob spokojnie za 2 dni, bedzie dobrze!


Super! Cichutko gratuluje! Masz podobny poziom bety jak ja, w 8 dpt mialam 50 a w 10dpt 115.


Fantastycznie! Gratulacje :)))) Niestety do progesteronu sie nie umiem odniesc, ja jestem na prolutexie i Crinone i mam 90-100 poziom progesteronu. Nawet nie wiem czy moj lekarz nie przegina :/
Ja czekam na telefon od pani doktor mam nadzieję że jest ok :) jeszcze nie dziękuję bo trochę nerwów przede mną będzie:) :* A Ty miałaś 5dniowa blastke ?
 
Do góry