reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
odebralam wynik bety : 41,3 . Juz skontaktowal sie ze mna lekarz po smsie . leki dalej te same tylko schodze z encortonu , wycofuje DHEA z suplementow i zwiekszam jod do 200mg. wizyta za ok 7 -10 dni . Zaciskam nogi , modle sie zeby ten cud trwal jeszcze 8 miesiecy. Dzieki ze jestescie bo dzieki temu forum nie oszalalam wczesniej . :)

Fantastycznie :). Gratulacje.
 
mialam recepte na jeden lek przy transferze ( tractocile ) i pytalam sie jej o cene u nich . okazalo sie ze jest 50 zeta tansza niz u mnie w zikko. na zamowienie dzien przed lub jakkolwiek ; zadzwonilam do nich rano jednego dnia czy moga to miec na popoludnie bo ktos moze odebrac . ( inne leki rowniez , ktore mialam na odpisie recepty ). oddzwonila ze bedzie i tyle . potems ie okazalo ze lek owszem dotarl do mnie ale 140 zl drozej niz mi mowila ; tlumaczac ze to trzeba pare dni wczesniej , bo wtedy moga zamowic jako zam. przedstawicielskie ( g.... prawda ) ; nie byla laskawa nawet mnie poinformowac wczesniej o tej cenie . zamiast 460 zl. zaplacilam 600.
O rety no to ogromna różnica :/
 
odebralam wynik bety : 41,3 . Juz skontaktowal sie ze mna lekarz po smsie . leki dalej te same tylko schodze z encortonu , wycofuje DHEA z suplementow i zwiekszam jod do 200mg. wizyta za ok 7 -10 dni . Zaciskam nogi , modle sie zeby ten cud trwal jeszcze 8 miesiecy. Dzieki ze jestescie bo dzieki temu forum nie oszalalam wczesniej . :)
Super. Gratuluję :-)))
 
reklama
Wiola ja byłam i nici z tego jeżeli macie większy problem ale jesteś wiekowa to zmykaj do Warszawy jest takie powiedzenie" Kraków zachodzi w ciążę w Warszawie" - myślę że jest różnica w laboratorium pozdrawiam
Ja mam endometrioze maz ma slabe wyniki mielismy 2 inseminacje nie udane a teraz jestem po 1 in vitro podano mi 2 zarodki 5dniowe 8dni po transferze zrobilam bete 1ml zrobie jeszcze w poniedzialek dla pewnosci.. Co o tym myslicie i lecze sie u dr Janeczko
 
Do góry