reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Łoooo matko! Ledwo Was doczytałam
Witam serdecznie wszystkie nowe twarze a szczególnie naszego rodzynka @dami fajnie że jesteś! Dawno się tak nie uśmiałam mega pozytywna energia od Was płynie.
Widzę że była też jakaś burza ale na szczęście ustała.
@PaulinkaP nie wpisałaś się do kalendarza... Trzymam kciuki za Wasze maluszki! Mam też nadzieję że już się lepiej czujesz?!
@dżoasia @gosia321 widzę że piątek Wam się udał! Korzystacie bo od stycznia zostaną nam same soczki
@Ilona 88 miałaś na dziś termin porodu jak sytuacja? Trzymamy mocno kciuki za szczęśliwe rozwiązanie
@Doris30:-) po nieudanym transferze też robiłam ruskie pierogi... Jednak wałkowanie ciasta pomaga odreagować frustracje
@mmalenaa Ty też jesteś w GYN Kato?
Ściskam Was wszystkich baaardzo mocno
Dobrej nocki
Jeszcze czekam[emoji6] , małemu się nie spieszy do wyjścia [emoji23][emoji23][emoji23]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
ooo 13 to tak jak i ja i jeszcze jedna kolezanka hihi .. kurcze szczesliwa 13 bedzie dla nas.. :) jak tam samopoczucie przed jutrem?

Napisane na HUAWEI TAG-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Sama sie sobie dziwie bo jestem spokojna. Podchodzę do tego trochę z dystansem. Stres się pewnie dopiero jutro zacznie =) na transfer jadę niestety sama:/ mąż nie dostał wolnego. Oby 13 był dla nas szczęśliwy =)
 
Sama sie sobie dziwie bo jestem spokojna. Podchodzę do tego trochę z dystansem. Stres się pewnie dopiero jutro zacznie =) na transfer jadę niestety sama:/ mąż nie dostał wolnego. Oby 13 był dla nas szczęśliwy =)

ja tez jade sama, w sumie juz dzis ruszam bo lece do Wawy z Zurychu. Wczoraj sie stresowalam ale jakos dzisiaj spokojniej, mam nadzieje ze juz tak zostanie.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny i Dami! [emoji16] Tak sie zastanawiam czy po transferze - w ciagu tych pierwszych magicznych 12 dni do hcg - mozna pójść na masaż? Nie żaden rozgrzewający, gorącymi kamieniami a zwykły relaksacyjny? Bo sauna i solarium odpada. A co sądzicie o masażu? #rozkminanadziś


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny i Dami! [emoji16] Tak sie zastanawiam czy po transferze - w ciagu tych pierwszych magicznych 12 dni do hcg - mozna pójść na masaż? Nie żaden rozgrzewający, gorącymi kamieniami a zwykły relaksacyjny? Bo sauna i solarium odpada. A co sądzicie o masażu? #rozkminanadziś


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
chyba to niezbyt dobry pomysl ja bym nie ryzykowala
 
Do góry