reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
@dżoasia rany!!!!!! Brak mi słów. Weszłam na forum na sek i przeczytałam tylko co Cię spotkało i nie wierzę! !!

Dziewczyny u mnie znowu klapa beta < 1.2 , w sobotę powtórzę, ale na cud nie liczę....
 
Cześć dziewczyny. Podczytuje Was od jakiegoś czasu... i chyba czas najwyższy przyłączyć do Was jeśli pozwolicie?? Jutro mam swoją pierwszą punkcje w życiu i mam nadzieję ze ostatnią. Znioslam ok trzydziestu jajek ale jutro się okaze jakiej sa jakości. Nie wiadomo czy będzie transfer bo mam wysokie ryzyko hiperstymulacji... dodam że mam już jedno dziecko poczete bez problemów w wieku siedmiu lat więc teraz in vitro i starania są dla nas dużym zaskoczeniem
Witaj merg, cieszymy się że dołączasz :)
Wszystkie w tym siedzimy więc to miejsce też dla ciebie.
Wpisze cie do kalendarza, będziemy trzymać kciuki.

Ja miałam na podglądzie ponad 35, pobrali ponad 20 a nadawało się 11. Ale miałam hiperkę niestety i transfer był przełożony.
 
Mi e coli wytepily globulki macminor 500 nie wiem.czy bralas?
Nie brałam. Pytałam gina o jakieś globulki to mówił ze nie ma nic z tym antybiotykiem na które są wrażliwe moje e.coli..

Jak się umawiałem na wizytę do niego ostatnio to były terminy jeszcze na koniec września dzwoniłam chyba 4 dni temu
Zadzwoniłam dzisiaj czy się coś nie zwolniło i jadę jutro!! :)

A jaki antybiotyk bierzesz na e coli? Ja teraz ceclor 500 biorę

---23tc---

Ja biorę Augumentin albo analogiczny zamiennik. Biorę go już trzeci raz pod rząd. Najpierw miałam e. faecalis, potem dodatkowo e. coli, teraz sama e. coli została. Cały czas wrażliwe na ten antybiotyk.
 
Dziewczyny... czytam forum o poronieniach nawykowych i z wypowiedzi tamtych dziewczyn wychodzi na to ze jesli nie dziala ten zelazny zestaw i szczepienia, nawet pullowane to stosuje sie te immunoglobuliny... wiec to raczej nie zaszkodzilo a wrecz bylo najlepszym lekiem jaki chyba moglam dostac... czyli dupa, dalej wiem ze nic nie wiem... moze one byly za pozno podane... a dawka dobra bo mialam 20g a pierwszy wlew to 0,4g/kg masy ciala, a ze moja masa jest jaka jest to no... dobra byla:)
Kochana ja wierzę w Twojego kropka ale w razie w nie podchodź do kolejnego transferu bez konsultacji i diagnostyki immunologicznej. W Krakowie masz 2 Sachę i Sydora. Ja bylam u nich obu a teraz biję na Łodź
 
Cześć dziewczyny. Podczytuje Was od jakiegoś czasu... i chyba czas najwyższy przyłączyć do Was jeśli pozwolicie?? Jutro mam swoją pierwszą punkcje w życiu i mam nadzieję ze ostatnią. Znioslam ok trzydziestu jajek ale jutro się okaze jakiej sa jakości. Nie wiadomo czy będzie transfer bo mam wysokie ryzyko hiperstymulacji... dodam że mam już jedno dziecko poczete bez problemów w wieku siedmiu lat więc teraz in vitro i starania są dla nas dużym zaskoczeniem

Nie ty jedna masz taki problem, jest tu nas kilka, ja tez mam córkę 6 letnia poczęta naturalnie. No a teraz prawie 5 lat i nic. Witamy serdecznie - rozgość sie i bądź pozytywnej myśli!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie brałam. Pytałam gina o jakieś globulki to mówił ze nie ma nic z tym antybiotykiem na które są wrażliwe moje e.coli..


Zadzwoniłam dzisiaj czy się coś nie zwolniło i jadę jutro!! :)



Ja biorę Augumentin albo analogiczny zamiennik. Biorę go już trzeci raz pod rząd. Najpierw miałam e. faecalis, potem dodatkowo e. coli, teraz sama e. coli została. Cały czas wrażliwe na ten antybiotyk.
To daj znać co i jak:) Ja w przyszłym tygodniu jadę powtarzać allo-mlry i NK i pojadę do niego ze świeżymi wynikami
 
reklama
Do góry