reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Mam pytanie do dziewczyn które leczą się w Gyncentrum Katowice. Powiedzcie mi który lekarz waszym zdaniem jest najbardziej kompetentny w dziedzinie in vitro?
Ja mam być prowadzona przez dr G. Ale wiadomo jaki on jest... Myślę o dr M. Ale z nim miałam mało do czynienia ...
No i już dr G. Przepisał mi antyki... To głupio tak iść do M.....
 
4 to nie tak malo bez paniki[emoji8] a co z tym płynem? Pierwsze słyszę

10.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu [emoji813]
Płyn jest przy hiperce, mogą dojść duszności. Ja miałam odroczony transfer właśnie ze względu na płyn w jamie brzusznej. Ewentualna ciąża tylko pogłębia hiperkę.

Hiperka, najczęściej pojawia sie przy dużej ilości jajek, ale tak naprawdę może pojawić się przy 3 czy 4 w zależności jak organizm reaguje na leki.
 
Płyn jest przy hiperce, mogą dojść duszności. Ja miałam odroczony transfer właśnie ze względu na płyn w jamie brzusznej. Ewentualna ciąża tylko pogłębia hiperkę.

Hiperka, najczęściej pojawia sie przy dużej ilości jajek, ale tak naprawdę może pojawić się przy 3 czy 4 w zależności jak organizm reaguje na leki.
No tak myślałam ze moze hiperka mi sie wydaje ze ja leciutka mialam przy 6 jajkach ale juz byłam wstanie zniesc wszystko i nawet nie zwróciłam na to uwagi a potem polozna juz po transferze jak mi zastrzyk robila to stwierdziła ze mam duzy brzuch i duzo później na usg jeszcze mialam powiększone jajniki dosyc. Ale jakims cudem sie udalo[emoji6]

10.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu [emoji813]
 
lama70 - ja też :) u Dr Kuczyńskiej. Teraz podchodziłam w ramach tych testów klinicznych. Wczesniej kilka lat temu u Dr Grochowskiego.
 
Kochana mocno Ci kibicuje! Zreszta jak wszystkim dziewczyna. Musi sie wkoncu udac! U mnie dobrze trochę zabiegana jestem od wczoraj bo szykuje pomieszczenia na remont wiec w szafach porzadki itp a dzieciaczki rosna [emoji5] mdlosci przeszły [emoji5]

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom

Dziekuje ci bardzo :) ciesze, ze u ciebie tylko dobre wiesci i dobrze sie dzieje :)
P.s w koncu kiedys i mi musi sie udac :)
 
Tylko 4 jajka... Transferu nie będzie bo płyn w macicy :( i w ogóle nie wiadomo co dalej :( ja już mam dość :(
Moka ja tez mialam 4 z czego jedno od razu odpadlo i tez sie martwilam i dobrze mi dziewczyny napisaly ze to zawsze lepiej niz 0 ! A z tym plynem to samo przejdzie czy dali cos?
Voltaren jest z ketaprofenem jak sie nie myle to jest lek steroidowy a lek wchlania sie przez skore wiec mysle ze raczej nie
Tak tez myslalam. W ciagu dnia jest ok i bol przychodzi wieczorem wiec dzis zobacze jak z termoforem bedzie
Bez paniki, sny przy naszych przejściach mogą być tak poje**ne ze szkoda gadać. Większość z nas brykala się z mniejszymi lub większymi skurczami a zarodki były na swoim miejscu. Bierz no spe regularnie przez kilka dni i zalecam magnez. Będzie dobrze

[emoji127] 28.10.2017
Nospe bralam sporadycznie wiec bede teraz 3x2 bo taka chyba dawka?
Magnez mam slow-mag b6 i biore max dawke 5 dziennie

Relanium też uspokaja macicę , ale to już lepiej z lekarzem uzgodnić.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Chcialam relanium ale w czechach tego nie znaja a nie mialam gdzie zalatwic. Nastepnym razem na pewno wezme.

Poza tym moje kicie chyba wyczuly ze cos nie tak bo o ie ze mna w lozku leza co nie pamietam kiedy ostatni raz sie zdarzylo...
 
Mam pytanie do dziewczyn które leczą się w Gyncentrum Katowice. Powiedzcie mi który lekarz waszym zdaniem jest najbardziej kompetentny w dziedzinie in vitro?
Ja mam być prowadzona przez dr G. Ale wiadomo jaki on jest... Myślę o dr M. Ale z nim miałam mało do czynienia ...
No i już dr G. Przepisał mi antyki... To głupio tak iść do M.....

Mnie od samego początku prowadzi pani doktor Anna Piekarz-Adamczyk polecam gorąco - noszę pod serduszkiem dwoch chłopaków i to już 19tc :-)
 
reklama
Do góry