reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dzieki jasani.
No tylko teraz bede ta histero w czechach robic bo tam sie leczymy bo w irlandii czekalabym dlugie miesiace..
Normalne trace nadzieje ze to wszystko sie kiedys uda[emoji17]
Spokojnie, uda się. Ja miałam podchodzić do in vitro już w kwietniu, ale tez podejrzewali polip i wszystko się przesunęło. Miesiące się dłużą, ale w końcu doczekamy się cudu.
 
reklama
Dziewczyny ale u mnie to juz sie 3 lata ciagnie. A to ze nie mieszkam w pl tak bardzo utrudnia wszystko[emoji45]
Gdybym wiedziala ze to nas spotka nigdy nie wyjechalabym z polski bo nawet nie wiecie jak mi ciezko...
 
Dziewczyny ale u mnie to juz sie 3 lata ciagnie. A to ze nie mieszkam w pl tak bardzo utrudnia wszystko[emoji45]
Gdybym wiedziala ze to nas spotka nigdy nie wyjechalabym z polski bo nawet nie wiecie jak mi ciezko...

Kredko u mnie tez trwalo. Poronilam i dwa lata zajelo mi zajscie w ciaze. I tez nie mieszkam w PL, ale lecze sie za granica. Prywatnie, wiec pochlonelo to mnostwo pieniedzy. Ale powtorze - warto!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny ale u mnie to juz sie 3 lata ciagnie. A to ze nie mieszkam w pl tak bardzo utrudnia wszystko[emoji45]
Gdybym wiedziala ze to nas spotka nigdy nie wyjechalabym z polski bo nawet nie wiecie jak mi ciezko...
My walczymy 7 lat i jestem po jednym poronieniu i ciąży biochemicznej. Także łatwo nie jest. Też mieszkam za granicą i nie leczę się w Polsce. Ale u nas to akurat dobra decyzja. Tutaj mamy 3 pełne procedury za darmo. Płacę tylko za leki.
 
Dziekuje Wam dziewczyny[emoji11][emoji11][emoji11]
Strasznie mi ciezko i po tych hormonah jakas sie placzliwa robie...
Wiem ze niektore z Was walcza juz tyle lat i macie duzo wieksze doswiadczenie w temacie a ja tu biadole.. mam 35lat i bardz mi ciezko bez dziecka.. praktycznie juz nie mamy znajomych bo wszyscy maja dzieci a my jak piate kolo u wozu..
 
reklama
Do góry