reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Moje amh 6 lat temu bylo ponizej 0,2 teraz jak robilm to 1,5 takze lepiej jest niz bylo.
Amh nie rośnie niestety, ten wyższy wynik to jakiś błąd. Ja mialam tak samo- moje 4 ostatnie wyniki-0.7, 0.4, 1.5, 0.4, a widocznych średnio 5, 6 antralnych. Lekarze potwierdzili, że Amh nie może urosnąć, jeśli poprzednie wyniki były dużo niższe, a obraz usg pokazuje tak mało antralnych. Przy amh 1.5 powinno ich być na pewno powyżej 10. Ja przy amh 1.08 miałam średnio 9 antralnych. Teraz podchodzę na cyklu naturalnym, bo i tak nie wyprodukuję wiecej niż 3(miałam 3 procedury i za każdym razem były tylko 3 dojrzałe komórki, a nie mam już refundacji leków).
 
Kasia_Wroclaw - nie czekajcie! Chyba kazda z nas tu powie ze nie ma co czekac i na iui tez bym nie liczyla.. znajdzcie dobrego specjaliste ktory Wam wszystko wyjasni i zleci badania.

MoKa - ja tez po 3 iui odpuscilam i jestem w trakcje mojej pierwszej stymulacji. Zaluje czasu na iui ale to ta nieszczesna klinika w krakowie (artvimed - zdecydowanie odradzam!) tak nas naciagnela na wszystko i zmarnowalismy tyle czasu i kasy ze szkoda gadac juz nie mowiac ze lekarz robil iui bez amh bez hsg i z 2 polipami widocznymi na kazdym usg..
Okazalo sie jak na wlasna reke zrobilam hsg ze cale jajowody zapchsne a amh 0.79
Szkoda slow!
 
Dziś 17tc 0d. Ale czuję już od jakiegoś czasu takie... delikatne dotknięcia/naciśnięcia, jeszcze nie uderzanie. Czasami w serii po 2 czy 3.
No to napewno dzidziuś [emoji2]ale ten czas leci!myślałam że ok.14 tc a to już 17 [emoji3]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tak mi przykro...tule mocno [emoji20] kochana przypomnij mi jaki u Was problem? Macie jeszcze mrozaki?

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom

Problemem jest nasienie meza. Mamy jeszcze jednego mrozaczka ktory na nas czeka :)

Ja Pitole, aż mnie złość wzięła. Dlaczego znowu którejś z nas sie nie udało. To jest takie niesprawiedliwe. Sama niecały tydzień temu dowiedziałam sie ze nic z tego. Złość i żal mi jeszcze nie przeszła, ale wiem ze sie nie poddam i wiem ze Ty tez tego nie zrobisz. Teraz nie mamy sił, ale przyjdzie dzień kiedy znowu uwierzymy ze sie uda i to już niedługo. Musimy być silne dla naszych przyszłych dzieci!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Mysimy i abysmy w koncu i my zaznaly tego szczescia
 
Dzięki za wsparcie :) U nas generalnie wyniki męża w miarę ok - mogłoby być lepiej bo poniżej normy ale nie ma też tragedii podobno - liczba plemników o prawidłowej budowie 4 %, jeśli chodzi o mnie to co miesiąc rośnie jedno jajeczko i jest owu, AMH 3,67, endo zawsze ładnie rośnie. Problemem są na pewno jajowody a czy coś jeszcze to trudno stwierdzić bo wydaje się, że reszta ok.
Pani doktor mówiła, że pójdziemy krótkim protokołem bo pozwalają na to wyniki. Zobaczymy jakie będą koszty leków. Mam nadzieję, że nas nie pochłoną... zastanawiam się też czy po transferze powinnam wziąć L4.
Ja brałam, w sumie to od transferu na L4 jestem :)
 
reklama
Oj biedna - absurdem jest to, że bez podstawowych badań zrobili Ci IUI - to rzeczywiście kasa zmarnowana. Mi od razu mówili, że iui ma małą skuteczność ale, że wart te dwa razy spróbować. Ja oczywiście też teraz myślę, że wywaliłam w błoto ponad 3 tysiące no i trzy miesiące starań. Teraz przeliczam, że za to miałabym już mrożaczki zabezpieczone. Z drugiej jednak strony wiem, że zrobiłam wszystko przed In Vitro co byłam w stanie zrobić.
Już nie mogę się doczekać in vitro - lekarka twierdzi, że przy moich problemach szanse są duże i mam nadzieję, że ma rację i jak nawet nie uda się ze świeżaczka to z mrożaczka się uda.
Pozytywne myślenie ponad wszystko :)
 
Do góry