reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Cześć :-)) glowa do gory i proszę nie tracić nadzieji :-) ibjawy okresowe czasami dobrze świadczą :-))
Cześć dziewczyny... jestem tu nowa.. byl am na forum iui... jestem po trZeciej iui Czekam na wyniki ale czuje że się nie udało.. . Więc kolejny krok in vitro....... oby Nam się udało..... dajecie DziewcZyny nadzieję.... wszystkim gratuluję którym sie udało.. .a tym którym się nie udało trzymam kciuki... trzymajcie się głowa do góry i dalej walczymy....
 
reklama
Witajcie z powrotem :)

Wróciłam do Polski co prawda już w weekend, ale musieliśmy koteły od rodziców odebrać (150km w jedną stronę), byłam u lekarza w poniedziałek, o de facto cały dzień mi zajęło a wczorak wpadłam na chwilę do pracy zanieść L4 i jakoś 6h zostałam :D:D Dziś też co prawda z doskoku, bo znów prądu nie będzie od 9, ale jutro już będę i postaram się nadgonić przynajmniej ostatni tydzień.

Vinszka, jesteś super!!! Dzięki, że zajęłaś się kalendarzem :)

Dziewczyny, postaram się doczytać komu się udało, ale jeśli chciałybyście się pochwalić... to czekam :) Trzymałam kciuki za was wszystkie!!!
Duuuużo masz do nadrobienia ;);)
 
reklama
No i przyszedł @, zawsze jakoś tak smutno, a jeszcze tak chlusnęła odrazu jak nigdy, czy po sztucznym cyklu przy transferze i negatywnym wyniku tez miałyście tak obfity okres odrazu?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Oj taaaaaaak!!! Nie dosyć, że bolesny to jeszcze "kranik"
 
Do góry