reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Wreszcie słońce, jestem od niego uzależniona, wyginam się na leżaku i słucham disco polo, tak mnie naszło, po pierwszej zwrotce umiem już cała piosenkę haha;)

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej. Dopiero dotarłam do domu. Moje Skarby są w porządku. NT 1,7 i 1,8[emoji1][emoji7][emoji7][emoji7] Przepływy w porządku, kość nosowa obecna. Teraz tylko wyniki z pappy. I jestem o tydzień dalej. Dziś 13 i 3 dni. Termin przesunął mi się na 29 listopad, ale tak z miesiąc wcześniej mam się szykować. Jedna Kropka spała grzecznie, a druga zwiercona okropnie. Rozpycha się, kopie współlokatora [emoji6]Nie chciał dac się zmierzyć. Leżałam z godzinę zanim wszystko pokazał lub pokazała. Pełnia szczęścia [emoji7]

Cudnie! Cieszę się [emoji7]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej. Dopiero dotarłam do domu. Moje Skarby są w porządku. NT 1,7 i 1,8[emoji1][emoji7][emoji7][emoji7] Przepływy w porządku, kość nosowa obecna. Teraz tylko wyniki z pappy. I jestem o tydzień dalej. Dziś 13 i 3 dni. Termin przesunął mi się na 29 listopad, ale tak z miesiąc wcześniej mam się szykować. Jedna Kropka spała grzecznie, a druga zwiercona okropnie. Rozpycha się, kopie współlokatora [emoji6]Nie chciał dac się zmierzyć. Leżałam z godzinę zanim wszystko pokazał lub pokazała. Pełnia szczęścia [emoji7]
I po tą wspaniałą wiadomość weszłam na forum ❤❤gratulacje.
 
:) to nie o uczulenie chodzi tylko o przebarwienia. Ja tez bede lezec na zwolnieniu ale jednak bede sie smarowac. Juz i tak mam pare plam na twarzy po latach brania antykoncepcji. Ale slonce kocham wiec choc troche sie pogrzeje :)
Gosia, w ciąży też trzeba uważać z opalaniem właśnie przez wzgląd na często pojawiające się przebarwienia :) Smaruj się mocnym kremem i będzie ok :)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej dziewczyny,
Jak dużo nowych osób :) i ja wracam do was, po przerwie i zregenerowaniu sił wracamy do akcji :) we wtorek pierwsza wizyta i zaczynamy działania do criotransferu. Mam nadzieje, ze moje mrozaczki sie odmroza i przetrwają :)
Super!!! Zatanawiałam się ostatnio co u ciebie.


Wpiszę cię na wtorek do kalendarza, żeby nie zapomnieć i trzymać kciuki. A następne wpisy mam nazieję, że już sama będziesz uzupełniać ;)
 
Do góry