reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Przepraszam Cię, ale dlaczego ciągle narzekasz i tak piszesz? Odnoszę wrażenie, że wolałabyś wcale nie być w ciąży. Mam teraz 3 koleżanki i jedna znajoma, które mają ogromne problemy z zajściem w ciążę i one by marzyły żeby być na Twoim miejscu. Może jest jedno Maleństwo, tego jeszcze nie wiesz. Ale pamiętaj, że to sa Twoje dzieci. I z tego wychodzi, ze jedno bardzo niechciane. Kochaj je doceniaj, że się udało. Zobacz ilu dziewczynom się nie powiodło. To co one mogą powiedzieć?
Starałam się kilka lat to nie jest tak ze niechciane bo właśnie wymodlone a boje się bo ryzyko powikłań jest duże ... chce żeby były zdrowe ! O to mi chodzi ... chce urodzić zdrowe dziecko w terminie z odpowiednia masa ciała , nie chce drzeć o ich predwszesny poród itd
 
reklama
jestem z wynikiem . Wiec 30.04 był transfer dziś 20.05 wynik 10 000 , to jest 37 dzień cyklu wynik jest za duży .... czyli chyba dwa zostały ...

Dlaczego za duzy ?? Wolalabys mniejszy? Kobitko ciesz Sie I uczcij kiwowo pomaranczowym soczkiem bo nie jedna tu marzy o takiej becie


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Starałam się kilka lat to nie jest tak ze niechciane bo właśnie wymodlone a boje się bo ryzyko powikłań jest duże ... chce żeby były zdrowe ! O to mi chodzi ... chce urodzić zdrowe dziecko w terminie z odpowiednia masa ciała , nie chce drzeć o ich predwszesny poród itd

Daj spokoj mamuska!! Ja dlugo szukalam drugiej mojej fasolki i plakalam tez ze zostala Tylko jedna !
Pozatym pojdziesz na usg To zobsczysz czy rzeczewiscie dwa jesli dwa to weZ glowe na szyje i zacznij myslec podwojnie bo przeciez liczylas Sue z tym ze ivf niesie ciaze blizniacze tak ? Czy nie wiedzialas?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Daj spokoj mamuska!! Ja dlugo szukalam drugiej mojej fasolki i plakalam tez ze zostala Tylko jedna !
Pozatym pojdziesz na usg To zobsczysz czy rzeczewiscie dwa jesli dwa to weZ glowe na szyje i zacznij myslec podwojnie bo przeciez liczylas Sue z tym ze ivf niesie ciaze blizniacze tak ? Czy nie wiedzialas?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Nawet pojedyncza ciaza nie da ci rzadnej gwarancji ze urodzisz donoszone dziecko z waga 3700!!! Wiec jak ?? Glowa nas szyje;)
Gratulacje tak wogole!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczęta , żeby nie było to nie jest ze żałuje , jestem szczęśliwa i przestraszona w jednym nie wiem jak to określić , większość z was decyduje się na jeden zarodek właśnie żeby uniknąć sytuacji ze ciąża jest wieloplodowa , a ja podając dwa myślałam ze zwiększam szanse na posiadanie dziecka ale ryzyko bliźniąt jest małe tak mi tłumaczono i jak ostatnia .... myślałam tylko o tym żeby się udało żyjąc w nieświadomości ryzyka jak ostatni głupek i wiem ze moja wina i trzeba się zastanowi i milion razy jeśli jest potrzeba zanim przystąpi się do transferu , chociaż czasami jest tak ze albo dwoje albo żadne ... nikt nie jest w stanie przewidzieć i zrozumieć jak to wszystko funkcjonuje
 
To najlepszy lekarz jakiego miałam do tej pory! A tak analizując wyniki moich wszystkich podejść to jak narazie to ona najlepiej trafia ze stymulacja. Miejmy nadzieję że przyniesie nam szczęście! :) A Coppy9891 na jaki etapie jesteś teraz?

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
W sobotę jadę po leki na stymulację:) z moich wyliczeń wychodzi że tak ok 14-16 czerwca będzie transfer:-) :)
 
Starałam się kilka lat to nie jest tak ze niechciane bo właśnie wymodlone a boje się bo ryzyko powikłań jest duże ... chce żeby były zdrowe ! O to mi chodzi ... chce urodzić zdrowe dziecko w terminie z odpowiednia masa ciała , nie chce drzeć o ich predwszesny poród itd
Słońce o to się nie martw. Jest dużo ciąż niekoniecznie bliźniaczych, które kończą się przedwcześnie lub niepowodzeniem. Owszem przy mnogiej ciąży wzrasta ryzyko wcześniejszego porodu, zresztą często jest on wskazany, ale nie pisz czarnych scenariuszy. Znam kilka par bliźniąt i wszystkie urodziły się zdrowe, nawet jeśli wczesniej. Jeśli okaże się, że masz dwa Skarby pod sercem to będziesz pod szczególną opieką i sama też dbaj o siebie ze zdwojonymi siłami. Nie jest tak, że ja nie martwię się o moje Maleństwa. Codziennie proszę Boga żeby były zdrowe, ale bardzo się cieszę. Tyle już przeszłam, zresztą każda z nas, ze teraz gdy w końcu się udało jestem wdzięczna losowi i niczego nie żałuję. Ty też nie żałuj i zaakceptuj sytuacja jaka by nie byla.[emoji9]
 
Daj spokoj mamuska!! Ja dlugo szukalam drugiej mojej fasolki i plakalam tez ze zostala Tylko jedna !
Pozatym pojdziesz na usg To zobsczysz czy rzeczewiscie dwa jesli dwa to weZ glowe na szyje i zacznij myslec podwojnie bo przeciez liczylas Sue z tym ze ivf niesie ciaze blizniacze tak ? Czy nie wiedzialas?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Wiedziałam ale lekarz mówił o tym jakby to się nie zdarzało , niech się pani nie martwi ciąża bliźniacza to się rzadko zdarza , ale się zdarza !!! Tak powinnam wtedy powiedzieć ... oczywiście cieszę się ze przyrost jest prawidłowy ;) , a powiedz mi jak twoja beta tez była wysoka ?
 
Wiedziałam ale lekarz mówił o tym jakby to się nie zdarzało , niech się pani nie martwi ciąża bliźniacza to się rzadko zdarza , ale się zdarza !!! Tak powinnam wtedy powiedzieć ... oczywiście cieszę się ze przyrost jest prawidłowy ;) , a powiedz mi jak twoja beta tez była wysoka ?


pojdziesz na USG ,sprawa sie wyjasni ,a do tego czasu luzuj pory i badz szczesliwa...bo zycie lubi nas sluchac!.
Jest na tym forum duzo dziewczyn z blizniakami ,wszystkie na dzien dobry wpadly w panike...teraz nie wyobrazaja sobie zycia bez dwojeczki:)
 
reklama
Do góry