reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Witajcie. Ja dzień zaczęłam od wizyty na SORze. Ech. Plamienie i krwawienie. Zbadali mnie. Nie ma krwiaka, łożysko ok. Mloda ok. Mam lezec. Jedno co mnie dziwi to wiek ciazy. Na usg genetycznym był prawie 13 tydzień, dziś dwa tygodnie i kilka dni po tym usg 14 tydzień, 2 dzień.
 
Witajcie. Ja dzień zaczęłam od wizyty na SORze. Ech. Plamienie i krwawienie. Zbadali mnie. Nie ma krwiaka, łożysko ok. Mloda ok. Mam lezec. Jedno co mnie dziwi to wiek ciazy. Na usg genetycznym był prawie 13 tydzień, dziś dwa tygodnie i kilka dni po tym usg 14 tydzień, 2 dzień.
coś złe wiadomości dziś mamy... sor od rana....
Na szczęście dzidzia ok.

A co do zmiany wieku ciąży nie jestem w stanie ci pomóc... Może inny mniej czuły sprzęt, albo lekarz za bardzo wagi nie przykładał akurat do tego, w jakim wieku jest maleństwo.
 
Dziewczyny dziś mam 24 dzień cyklu w którym miałam punkcję od dnia punkcji biorę duphaston x2 i dziś zaczęłam plamić . Troszkę się podłamałam bo wizytę mam dopiero 02.05 żeby dostać leki do sztucznego bo okres miał przyjść dopiero 04.05 . Jak myślicie jak rozkręci się to w okres to do wtorku już może być za późno ? Od którego dnia bierze się leki na sztucznym przed transferem żeby zablokować rośnięcie pęcherzyków ? I co dokładnie się bierze bo ja zawsze na naturalnym podchodziłam .


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Ja u lekarza ma sie pojawiac pomiedzy 2 a 5 dc na pierwsza wizyte (rowniez po leki). Teraz przy stymulacji leki zaczelam brac od 5 dc.

Tak mi przykro wiem co prZychodzisz.
Okres mega bolesny zwijam się z bólu wszystko wycieka czarne skrZepy.. ..

Ja mam tak samo @ stulecia, plecy, brzuch i glowa bola strasznie. A leci jak z morza :(
 
Witajcie. Ja dzień zaczęłam od wizyty na SORze. Ech. Plamienie i krwawienie. Zbadali mnie. Nie ma krwiaka, łożysko ok. Mloda ok. Mam lezec. Jedno co mnie dziwi to wiek ciazy. Na usg genetycznym był prawie 13 tydzień, dziś dwa tygodnie i kilka dni po tym usg 14 tydzień, 2 dzień.
Może córcia bardziej główkę przygiela do brzuszka i stad ta różnica? Nie przejmuj się co lekarz to tez albo bardziej albo mniej dokładnie zaznaczy punkt początkowy i końcowy pomiaru. A każdy milimetr zmienia wyliczenia.

[emoji127] 28.10.2017
 
No ja jestem raczej uziemiona przez to plamienie, niestety mam prowadzić leżący tryb życia...także u mnie majówka przed telewizorem albo dokończę w końcu książkę "Dziennik Anny Frank" bo zaczęłam czytać i jakoś tak mi wenna odeszła...ale chyba się za nią wezmę spowrotem :tak:
Też kocham czytać ostatnio była akcja fajna w empiku 3 za 2, więc mam co czytać :-) ale ostatnio nie mogłam patrzeć nawet na książki hehe tera nadrobię Zaległości
 
reklama
Do góry