reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

A ja nie wiemna ktora dojade... bo takich korkow dawno nie widzialam.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
No i nie udało nam sie poznać:( Punkcja chyba ok, dzięki za kciuki Dziewczyny, mialam 23 pecherzyki, w ktorych bylo 14 komórek jajowych.. dzisiaj wszystkie je zapladniaja, a w poniedziałek bedziemy wiedzieli, ile mamy zarodków, które bedzie mozna zakwalifikowac do PGS.
 
reklama
Dziewczyny oto moja fasolka [emoji7][emoji7][emoji7] według doktora 4t 6d na jakims kalkulatorze liczyl. Za dwa tygodnie wizyta [emoji173]
1493203099-aaaaaa.jpeg


Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
Śliczna fasolka gratulacje
 
U mnie przyszła 2 dniu po odstawieniu żelu crinone.
Transfer w kolejnym cyklu miałam.
Czy lekarz zlecił Tobie dodatkowe badania?

Nie mam zleconych żadnych badań. Mam tylko czekać teraz na @ po odstawieniu i dopiero przy kolejnej zgłosić sie na wizytę. Jak ja przetrwam te oczekiwanie :(
 
Bertha Ja tez nie umiem Po slasku,znam pare slow bo bsbcia mowila[emoji13],szwArna dziolcha to ladna dziewczyna,kaj lejzesz -gdzie idziesz;),gwarek dalej jest? Bo bylam rok temu I slyszalam ze maja zamykac


Inviato dal mio iPhone utilizzando Forum BabyBoom
Pojecia nie mam czy gwarek nadal jest :D na rynku rzadko bywam :):)


@ludek, super, bedziemy razem szły :):):) kciuki!!

Dziewczyny oto moja fasolka [emoji7][emoji7][emoji7] według doktora 4t 6d na jakims kalkulatorze liczyl. Za dwa tygodnie wizyta [emoji173]
1493203099-aaaaaa.jpeg


Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
Piekny widok :)
 
reklama
Do góry