reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Mnie łupie w .... krzyżu od tygodnia a nie miałam jeszcze transferu ani nawet punkcji ani nawet stymulacji :laugh2: wiec u mnie to chyba jednak starość. Objawy menopauzy jakby się zmniejszyły :rofl:
E tam starość :) mnie kręgosłup boli zawsze przed @ jest pierwszym z objawów. No nic zapewne coś tam się dzieje w środku :) oby dwa maluszki zaczęły się rozpychać :)
 
reklama
E tam starość :) mnie kręgosłup boli zawsze przed @ jest pierwszym z objawów. No nic zapewne coś tam się dzieje w środku :) oby dwa maluszki zaczęły się rozpychać :)
Moja jak na nią nie czekam to zawsze tydzień przed daje znać a czasem i 10 dni .....a teraz jak chce jej dostać by już zacząć to zamiast objawów @ mam uderzenia gorąca plamy na twarzy i białe upławy .... dziś 28 dc jutro najpóźniej ma przyjść @ ..... ale nie bardzo się franca zapowiada ze mnie odwiedzi w terminie chyba 1 raz w życiu się spozni albo wpadnie bez zapowiedzi :errr::eek::errr:
 
Do góry