reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Westaice, niby tak, ale jakoś robotkom recznym i mnie jakos nie po drodze ;) dziś dostałam kolorowanki dla dorosłych i maluje setny listek :D
 
reklama
No to masz nieciekawie z tą endometriozą. Nawet nie wiedziałam, że taki objawy mogą być. Powiem Ci, że też na jakiś narządach mam zrosty, bo jak czytałam protokół z operacji to aż się przeraziłam. Ale odpukać nic mi się nie dzieje. Współczuję Ci bardzo, że tak przechodzisz :(
Dzięki
No cóż zrobić tego się wyleczyć nie da .
Czasem myślę że powinnam iść już na emeryturę
 
Ja mam gonal 225 i menopur 225 i cetrotide 0,25. Fakt gonal strasznie wygodny i nie mam żadnych (póki co) dolegliwości. A czy daje rade to będę wiedziała w pn na podglądzie.
Czesia to nie jest źle ja za sam gonal i menopur zapłaciłam 1200 prawie :-/

Ja bez endometriozy mam zrosty wszędzie.
Przy ostatniej laparoskopii okazało się, że na drugi jajowod sklejony mam z jajniki em, jelitem i powłokami brzusznymi :-/
Która to Twoja stymulacjia ? Jak wyglądała 1 jeśli już była. ?
 
Cześć,
Dziewczyny jaką dawkę encortonu dostawałyście przed podejściem do ivf czy innych procedur i czy była ona zwiększana jeśli wcześniejsza procedura nie powiodła się ?
Wiem, że w novum zwyczajowo podają encorton ale ciekawi mnie wielkość dawek.
 
Ja pie.... :( ja jestem na zwolnieniu od dnia punkcji, sam lekarz się pytał czy wystawic. Żle zniosłam ostatnią punkcję, byłam obolała mniej niż poprzednim razem ale wybudzałam się dłużej, wymiotowałam, wogóle byłam taka od siebie. Z automatu wystawił mi L4 do czasu bety, no a potem już nie było dyskusji ;)
Tu wystarczy, że Cię boli tu czy tam, źle śpisz w ciąży i jakieś inne bzdury i masz od ręki.
Chociaż wiem, że nie wszędzie. Kumpela była w 7 tyg, ale zaszła naturalnie, ogólnie nie mamy lekko w pracy, a jej lekarz ni dał zwolnienia.
A mnie nie może dać zwolnienia pani od punkcji ani ginekolog bez wyraźnych wskazań da mi karteczkę i musze do rodzinnego i on wystawia zwolnienia on i tylko on wychodząc ze szpitala nie dostaje zwolnienia tylko z wypisem do rodzinnego .
Czesia opowiedz mi swoją historię stymulacyjno jajkowa jak czym i ile ☺
Bo jak ja zobaczyłam ze mi fostipur zamieniła na gonol a w ulotce patrze a to to samo to sobie myślę jaja sobie ze mnie robi A widzę ze zmiana u Ciebie dała efekt tylko nie wiem z czego Ci zmienili ?
 
Marzec

11: Hess - wizyta u gina prowadzącego ciążę :-)
11: NOVA-2016- wizyta przed transferem
13: anika11 - usg Ludzika ;-) ;)
14: najki - wizyta
14: westaice
- wizyta w trakcie stymulacji - podglądanie pęcherzyków
14: onadlaniego – usg Kropka
15: 24magda09 - wizyta u gina prowadzącego ciążę
15: megi -
wizyta - rozpiska stymulacji
16: moniusia - wizyta wyjaśniająca niepowdzenia!
17: madzionga - usg MAluchów
17: aniolkowa.mama - słuchanie serduszka u położnej :rofl2:
22: Rada: kontrola stymulacji
23: Martini – wizyta pęcherzykowo-serduszkowa
23: Malina

komu, komu, bo idę do domu? ;)

Jeszcze ja. 30 marzec badania prenatalne w II trymestrze
 
reklama
najki, ja w tamtym roku insulinę na czczo miałam prawie 8, teraz mam 4 , a w sumie w diecie obcięłam trochę słodycze, jem do obiadu więcej warzyw i zażywam glucophage 500 - czyli tyle ile Ty dostałaś
Spokojnie dasz radę :)

Przemyśl też, czy poprzedniego dnia przed badaniem, nie przesadziłaś ze słodyczami, bo to też mogło zaburzyć obraz

Z wynikami byłam też u diabetologa i on uznał, ze wszystko jest ok i był zdziwiony, że biorę leki.....ale ostatecznie biorę je nadal.

Akurat z tą insuliną da się coś zrobić, więc będzie dobrze !!
 
Do góry