reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Popieram nicola. Może jeszcze za wcześnie? hmm?
monia czekam i czekam razem z Toba. Kciuki!
Mnie smutek dopadł...odebrałam wynik i opis histeroskopii. Niby nic nowego, czego nie wiedziałam już wcześniej, ale jak znów przeczytałam określenia: jeden jajowód (niedrożny), macica jednorożna, niemożność donoszenia ciąż, stan po 4 in vitro, niepłodność kobieca - to jakby ktoś drugi raz zadał mi cios w serce...
 
reklama
Hej
Dziewczyny jeszcze nie pozbierałam się do końca po ujemnej piątkowej becie dopadła mnie jakaś straszna depresja ale muszę znalezć dobrego androloga czy macie może kogoś godnego polecenia Nie poddam się :)
NICOL trzymaj się dasz radę musimy być twarde
Pozdrawiam
 
Do góry